06-03-2016, 18:52:51
Ja to bym jeszcze zrobił, że klikając ppm na tego weapona od 400k możemy przełączać na tryb 3x3 lub "target". Przy trybie 3x3 bijemy z mniejszym dmg ale 3x3 kratki, a w trybie "target" bijemy w zaznaczony cel ale z większą siłą. Co wy na to droga administracjo? ;p
Mazurski OTS Facebook
