07-02-2016, 21:17:44
Popieram tu Goldiego.. Fakt to jest wkurwia**ce ale wtedy to już w ogóle nikogo nie było by nikogo przy kompie, bot i siema.. Gra straciła by trochę sens.. A tak przynajmniej patrzysz na tego kompa co jakiś czas
ewentualnie mogło by być to w godzinach nocnych bo to ze w nocy ktoś wejdzie po to by położyć coś na dźwignie i zablokować żeby komuś pacc leciał bez sensu to jest chamskie..
ewentualnie mogło by być to w godzinach nocnych bo to ze w nocy ktoś wejdzie po to by położyć coś na dźwignie i zablokować żeby komuś pacc leciał bez sensu to jest chamskie..
Mazurski OTS Facebook
