08-01-2016, 0:08:37
Jestem za, ale tylko odnośnie tego pierwszego motylka, kiedyś też były high lvle. Nie ma co gadać, że 700k wbije i kazdego poskłada, kiedyś jak poszedł np 100k i łapał motyla to albo mu się udało albo nie. Drugi może sobie zostać jak jest.
Mazurski OTS Facebook

