07-01-2016, 15:16:49
Jestem na Tak. Taka opcja jest lepsza.
| Ankieta: Jesteście za? |
|||
Za , Trzeba to dodać! ![]() |
8 | 80.00% | |
| Przeciw | 2 | 20.00% | |
| Zmienić , ale na coś innego (Własne propozycje w komentarzach ) | 0 | 0% | |
| Razem | 10 głosów | 100% | |
| *) odpowiedź wybrana przez Ciebie | [Wyniki ankiety] |
|
Motylek
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: Motylek - przez Kratek - 07-01-2016, 14:38:02
RE: Motylek - przez Kopekxd - 07-01-2016, 15:16:49
RE: Motylek - przez Klarson - 07-01-2016, 16:15:09
RE: Motylek - przez meath - 07-01-2016, 17:51:37
RE: Motylek - przez Banneq#2 - 07-01-2016, 17:59:06
RE: Motylek - przez danio3235 - 07-01-2016, 18:08:52
RE: Motylek - przez Ulthar - 08-01-2016, 0:08:37
RE: Motylek - przez Novi - 08-01-2016, 2:14:59
RE: Motylek - przez Eternity - 10-01-2016, 17:55:49
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Niebieski Motylek | Sokolxks | 16 | 6 180 |
09-02-2016, 0:15:33 Ostatni post: Eternity |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości |