Wychodzę do was z propozycją przywrócenia dawnego trybu łapania motylka.
Stawało się przy tym słynnym białym kwadracie i po restarcie leżał on przy nas kto 1 ten lepszy. Są 2 respy motylka więc byłoby to urozmaicenie od tego monotonnego ścinania zboża. Oczywiście tamten 2 resp na vernis zostawiłbym bez zmian. Co o tym myślicie? Mi osobiście tamta opcja bardziej sie podobała.
PS
High levele zabija szybko... Ludzie kiedys tak było a ludzie dawali rade... Wystarczyło wejść stanąc z boku exana flam podbiegnac i lognąć. Tą techniką nie jednego motyla złapałem pomiając to że obok stało zawsze mnóstwo dużo wyższych lvl'i. Dodatkowo low lvl'e zawsze moga isc na vernis
)
Stawało się przy tym słynnym białym kwadracie i po restarcie leżał on przy nas kto 1 ten lepszy. Są 2 respy motylka więc byłoby to urozmaicenie od tego monotonnego ścinania zboża. Oczywiście tamten 2 resp na vernis zostawiłbym bez zmian. Co o tym myślicie? Mi osobiście tamta opcja bardziej sie podobała.
PS
High levele zabija szybko... Ludzie kiedys tak było a ludzie dawali rade... Wystarczyło wejść stanąc z boku exana flam podbiegnac i lognąć. Tą techniką nie jednego motyla złapałem pomiając to że obok stało zawsze mnóstwo dużo wyższych lvl'i. Dodatkowo low lvl'e zawsze moga isc na vernis
)
Mazurski OTS Facebook
