05-01-2016, 15:37:54
23 zł to i tak za dużo jak na zwykłą zmianę nicku w grze.
Zaciśnij zęby, sam niczego nie zmienisz.
Uśmiechnij się, ręce schowaj do kieszeni.
Uśmiechnij się, ręce schowaj do kieszeni.
| Ankieta: Co o tym myślisz? |
|||
| Tak | 5 | 62.50% | |
| Nie, uzasadnij | 3 | 37.50% | |
| Razem | 8 głosów | 100% | |
| *) odpowiedź wybrana przez Ciebie | [Wyniki ankiety] |
|
Namelock
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: Namelock - przez Sharks - 05-01-2016, 14:29:05
RE: Namelock - przez Lewy - 05-01-2016, 15:37:54
RE: Namelock - przez meath - 05-01-2016, 21:10:23
RE: Namelock - przez danio3235 - 05-01-2016, 21:31:14
RE: Namelock - przez Sharks - 07-01-2016, 12:19:31
RE: Namelock - przez Ulthar - 08-01-2016, 0:05:11
RE: Namelock - przez Eternity - 10-01-2016, 17:56:56
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości |