Sasha, a o co zakłądy? O kiełase?
#t
2:0
Dla nas.
Co za patrioci...
Szkoda, ale przegraliśmy.
#t
2:0
Dla nas.
Co za patrioci...
Szkoda, ale przegraliśmy.
|
Polska vs Ukraina
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Polska vs Ukraina - przez Sasha - 22-03-2013, 19:07:17
RE: Polska vs Ukraina - przez Azbest - 22-03-2013, 19:14:35
RE: Polska vs Ukraina - przez Varial - 22-03-2013, 19:24:35
RE: Polska vs Ukraina - przez Adervo - 22-03-2013, 19:59:08
RE: Polska vs Ukraina - przez Melvil - 22-03-2013, 20:31:57
RE: Polska vs Ukraina - przez Varial - 23-03-2013, 0:19:05
RE: Polska vs Ukraina - przez Savater - 23-03-2013, 1:12:30
RE: Polska vs Ukraina - przez Azbest - 23-03-2013, 9:31:30
RE: Polska vs Ukraina - przez Varion - 23-03-2013, 10:40:50
RE: Polska vs Ukraina - przez Sasha - 23-03-2013, 11:04:06
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości |