• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Działy ogolne › Propozycje
« Wstecz 1 ... 22 23 24 25 26 Dalej »

Namelock

Ankieta: Co o tym myślisz?
Tak
62.50%
5 62.50%
Nie, uzasadnij
37.50%
3 37.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Thread locked 
Thread tools
Namelock
Offline Norbi
Gaduła
178 Liczba postów:
   
#1
05-01-2016, 12:43:41
Witam, jako iż wszystko zostało wprowadzone za przelew, to proponuje, aby namelock również dało się kupić w ten sposób. Co o tym myślicie? Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sharks
V.I.P
92 Liczba postów:
   
#2
05-01-2016, 14:29:05
ja jestem za, i przydałoby się zrobić eska za 23zł a nie 30 : )


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Lewy
Stały bywalec
124 Liczba postów:
   
#3
05-01-2016, 15:37:54
23 zł to i tak za dużo jak na zwykłą zmianę nicku w grze. Smile


Zaciśnij zęby, sam niczego nie zmienisz.
Uśmiechnij się, ręce schowaj do kieszeni.
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline meath
Średnio Zaawansowany
26 Liczba postów:
   
#4
05-01-2016, 21:10:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2016, 0:41:24 przez meath.)
ja za to proponuje zmienić zmiane nicku z SMS na np. kupno za ng u npc.
Lub za namelock za np 15 tokenow.

Danio3235 15 tokenów to nie jest 1 dzień.
U npc kosztowało by to z 500ng chociaż jak dla mnie to i tak nie ma szczerze mowiąc znaczenia...

Podpisuje sie pod propą Ulthara ( tą niżej co do ograniczenia ) Rozwiaże ona problem Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline danio3235
Gaduła
174 Liczba postów:
   
#5
05-01-2016, 21:31:14
(05-01-2016, 21:10:23)meath napisał(a): ja za to proponuje zmienić zmiane nicku z SMS na np. kupno za ng u npc.
Lub za namelock za np 15 tokenow.

Serio?

Codziennie byłyby nowe nicki.

Ja tam z tego nie korzystam, ale wolałbym zeby zostalo tak jest.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sharks
V.I.P
92 Liczba postów:
   
#6
07-01-2016, 12:19:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016, 12:20:11 przez Sharks.)
(05-01-2016, 21:31:14)danio3235 napisał(a):
(05-01-2016, 21:10:23)meath napisał(a): ja za to proponuje zmienić zmiane nicku  z SMS na np. kupno za ng u npc.
Lub za namelock za np 15 tokenow.

Serio?

Codziennie byłyby nowe nicki.

Ja tam z tego nie korzystam, ale wolałbym zeby zostalo tak jest.

nie było by codziennie nowych nicków, bo nie każdego by było na to stać w ng... zresztą tak samo jest za zł. Nie każdego jest stać żeby wysłać sms za 30zł , a tym bardziej jest szkoda.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Ulthar
#1
925 Liczba postów:
   
#7
08-01-2016, 0:05:11
Może to być dobra opcja, ale np nicku nie można byłoby zmienić częściej niż raz na 2 miesiące etc. Ogólnie jestem za.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Eternity
Łowca Pingwinów
458 Liczba postów:
   
#8
10-01-2016, 17:56:56
Przemyslimy taka mozliwosc, zeby mozna bylo kupic namelocka rowniez za przelew,

pozdrawiam


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend