05-01-2016, 12:43:41
Witam, jako iż wszystko zostało wprowadzone za przelew, to proponuje, aby namelock również dało się kupić w ten sposób. Co o tym myślicie?
| Ankieta: Co o tym myślisz? |
|||
| Tak | 5 | 62.50% | |
| Nie, uzasadnij | 3 | 37.50% | |
| Razem | 8 głosów | 100% | |
| *) odpowiedź wybrana przez Ciebie | [Wyniki ankiety] |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości |