22-03-2020, 13:34:39
Witajcie moi drodzy 
Od dzisiaj jestem na dwutygodniowej kwarantannie w domu i tak sobie pomyślałem, że w sumie to chętnie bym do Was wrócił i pomógł Vinoxowi przy mapie i na serwerze.
Czy chcielibyście, żebym wrócił?
Pozdrawiam.

Od dzisiaj jestem na dwutygodniowej kwarantannie w domu i tak sobie pomyślałem, że w sumie to chętnie bym do Was wrócił i pomógł Vinoxowi przy mapie i na serwerze.
Czy chcielibyście, żebym wrócił?

Pozdrawiam.
Mazurski OTS Facebook

![[Obrazek: yAfoKhm.png]](https://i.imgur.com/yAfoKhm.png)