![]() |
|
Zamiana nagradzania: Trybson/Wolverin - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15) +--- Wątek: Zamiana nagradzania: Trybson/Wolverin (/showthread.php?tid=20373) |
Zamiana nagradzania: Trybson/Wolverin - Pan Achmed - 14-08-2022 Hej! Wychodzę z propozycją zmiany nagradzania graczy za ubicie bossa. Aktualnie jest tak, że gracz może uderzyć raz i dostać najlepszy loot bo mu sie przyfarci gdzie reszta graczy bije to 2h i dostaje ochłapy. Proponuję zmienić to w ten sposób aby największe szanse na najlepszy loot mieli gracze, którzy uderzą jak najwiecej razy w bossa. Gdy postać pada ilość hitów resetuje się i od nowa. Dodaje ankietę. RE: Zamiana nagradzania: Trybson/Wolverin - Incognito - 14-08-2022 mozna by tak bylo zrobic oraz tak ze po zabicu bosa lota z niego dostaje sie parcelem do depo RE: Zamiana nagradzania: Trybson/Wolverin - Vinox - 14-08-2022 Analizowałem ta propozycje, uważam że będzie bardziej sprawiedliwa niż aktualny system. |