Forum Mazurski OTS
7.6 Sprzedawanie loota. - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: 7.6 Sprzedawanie loota. (/showthread.php?tid=20300)



Sprzedawanie loota. - lrogala95 - 10-03-2022

Witam. Wychodzę z prostą propozycją aby nie trzeba było ściągać swojego EQ sprzedawając loota z mobów. Jest to trochę denerwujące a nie raz się zdarzy komuś zapomnieć schować itemku do depo. Przykładem są klapki. Idziesz sprzedać klapki do NPC i nagle widzisz nie masz też swoich...