Forum Mazurski OTS
Urozmaicenie BomberEvent - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Urozmaicenie BomberEvent (/showthread.php?tid=19012)



Urozmaicenie BomberEvent - Lewy - 06-02-2017

Hej hej, co wy na to, aby wprowadzić do Bombermana trochę urozmaiceń? Mam na myśli, aby dodać coś takiego, jak było w grze. Raz na minutę w losowo wybranym miejscu na mapce pojawiała by się ikonka bomby lub czegoś podobnego, dzięki której nasz czar zwiększałby się o 1sqm, ale tylko dla osoby, która by to zdobyła. Można byłoby też wprowadzić szybszy chód na jakiś okres czasu lub temu podobne rzeczy. Co wy na to?


RE: Urozmaicenie BomberEvent - Norbi - 06-02-2017

Jestem na tak, aczkolwiek czy to będzie realne pod 7.60 to nie wiem.

PS: Lewy na prezydenta OTS'ów.


RE: Urozmaicenie BomberEvent - Oguraz - 06-02-2017

Dobrze myślisz. Skryptery głupie tam wygrywają, trzeba urozmaicenia dodawać

Btw mandor na prezydenta


RE: Urozmaicenie BomberEvent - Radzio - 07-02-2017

Bardzo dobra propozycja lewizno Big Grin jestem na tak Smile