![]() |
|
Urozmaicenie BomberEvent - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15) +--- Wątek: Urozmaicenie BomberEvent (/showthread.php?tid=19012) |
Urozmaicenie BomberEvent - Lewy - 06-02-2017 Hej hej, co wy na to, aby wprowadzić do Bombermana trochę urozmaiceń? Mam na myśli, aby dodać coś takiego, jak było w grze. Raz na minutę w losowo wybranym miejscu na mapce pojawiała by się ikonka bomby lub czegoś podobnego, dzięki której nasz czar zwiększałby się o 1sqm, ale tylko dla osoby, która by to zdobyła. Można byłoby też wprowadzić szybszy chód na jakiś okres czasu lub temu podobne rzeczy. Co wy na to? RE: Urozmaicenie BomberEvent - Norbi - 06-02-2017 Jestem na tak, aczkolwiek czy to będzie realne pod 7.60 to nie wiem. PS: Lewy na prezydenta OTS'ów. RE: Urozmaicenie BomberEvent - Oguraz - 06-02-2017 Dobrze myślisz. Skryptery głupie tam wygrywają, trzeba urozmaicenia dodawać Btw mandor na prezydenta RE: Urozmaicenie BomberEvent - Radzio - 07-02-2017 Bardzo dobra propozycja lewizno jestem na tak
|