Forum Mazurski OTS
wlaczcie tego teesa - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: TeamSpeak 3 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=77)
+--- Wątek: wlaczcie tego teesa (/showthread.php?tid=18820)



wlaczcie tego teesa - deduwa - 24-04-2016

wlaczaj teesa

---------------------------------------------



RE: wlaczcie tego teesa - wisnia742 - 13-10-2017

Lubię placki. Lubię placki. I dżem malinowy.


RE: wlaczcie tego teesa - wisnia742 - 10-11-2017

@tomek391
Dlaczego jest to dla Ciebie dziwne

@Tomcio44
Zgadzam się w 100%

@Antoni74
No chyba jednak tak nie pisze wszędzie. To oszczerstwo.

@Malos12
Nie znasz się, a wypowiadasz się.

Już tłumaczę i objaśniam:

Na miękkim kamieniu
stojąc , siedziała
sobie młoda staruszka
i nic nie mówiąc
odezwała się do
wysokiego mężczyzny
niskiego wzrostu
z dużą brodą , bez zarostu
- Ależ mamy upalny mróz tego lata
A było to zimą...
Idąc zobaczył 3 łódki
jedną całą
drugiej pół
a trzeciej wcale nie było...
Wsiadł do tej czwartej i utoną ale...
dopłyną do bezludnej wyspy gdzie
zaatakowali go biali murzyni
Uciekając

wszedł na gruszkę
zerwał pietruszkę
posypała się cebula
aż przyszedł właściciel tego banana
i krzyczy:
- Złaś pan z tego kasztana!
- Bo to nie moja wierzba!
A on dalej mieszał wapno


RE: wlaczcie tego teesa - Vinox - 07-02-2021

a czy on na pewno jest zabwany? ;D