![]() |
|
wlaczcie tego teesa - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: TeamSpeak 3 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=77) +--- Wątek: wlaczcie tego teesa (/showthread.php?tid=18820) |
wlaczcie tego teesa - deduwa - 24-04-2016 wlaczaj teesa --------------------------------------------- RE: wlaczcie tego teesa - wisnia742 - 13-10-2017 Lubię placki. Lubię placki. I dżem malinowy. RE: wlaczcie tego teesa - wisnia742 - 10-11-2017 @tomek391 Dlaczego jest to dla Ciebie dziwne @Tomcio44 Zgadzam się w 100% @Antoni74 No chyba jednak tak nie pisze wszędzie. To oszczerstwo. @Malos12 Nie znasz się, a wypowiadasz się. Już tłumaczę i objaśniam: Na miękkim kamieniu stojąc , siedziała sobie młoda staruszka i nic nie mówiąc odezwała się do wysokiego mężczyzny niskiego wzrostu z dużą brodą , bez zarostu - Ależ mamy upalny mróz tego lata A było to zimą... Idąc zobaczył 3 łódki jedną całą drugiej pół a trzeciej wcale nie było... Wsiadł do tej czwartej i utoną ale... dopłyną do bezludnej wyspy gdzie zaatakowali go biali murzyni Uciekając wszedł na gruszkę zerwał pietruszkę posypała się cebula aż przyszedł właściciel tego banana i krzyczy: - Złaś pan z tego kasztana! - Bo to nie moja wierzba! A on dalej mieszał wapno RE: wlaczcie tego teesa - Vinox - 07-02-2021 a czy on na pewno jest zabwany? ;D |