![]() |
|
Reborny. - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15) +--- Wątek: Reborny. (/showthread.php?tid=18730) |
Reborny. - Spiver - 16-03-2016 Sama nazwa mówi, jezeli nie zrobicie nic dalej w kierunku rebornistow powodzenia w utrzymaniu online, polowa graczy z rebornem sprzedaje postacie. Zaczne moze od tego ze reborn to kpina.. Wbijamy reborna i expimy od zera na tych samych potworach i respach, reborn powinien miec tez inne dodatkowe rzeczy jak Nowe potwory/respy o questach nie wspomne (i nie chodzi tu o nastepne guwnix questy z %dmg i %magi). Druga sprawa to na maxa zjebany balans. Co to ma byc ze MS po rebornie nie ubije zwyklego Rp/Ek, a MS bez roborna ma na dobre Combo? Vinox zbierz 4 osoby z rebornem i zacznijcie to TESTOWAC normalnie Gracz w Gracza, ludzie sami najlepiej ocenia jak to mniej wiecej wyglada i bedziesz mogl sugerowac sie ich ponia.. Piszcie swoje propozycje RE: Reborny. - Althenor - 16-03-2016 Reborny maja duża wadę a mianowicie to ze dostają 33% hp a do hita 10%? Skoro dostajemy więcej hp to hity powinny iść w parze by balans też szedł. I to po prostu psuje balans w starciu reborna vs reborn czy bez w przypadku rp/ek bo w ms jest oki wiec jak by była podniesiona wartość ogólnego hita i nie będzie ze ktoś kogoś na hita będzie miał chyba ze eq nie ma. Ciężko masz test serwer zobaczyć wbijemy porównamy ocenimy niż kombinować jakieś pvp ek vs ek co nic nie daje. Kiedyś reborn dawał 400k tzn na 1 lvl miało się hity/hp/mane jak ten lvl więc czemu nie lepiej zrobić podobnie lecz przykładowe 200k bo tyle wychodzi z tym dodatkowym hp. Bo jak na razie ten reborn daje tylko hp to raczej nie tędy droga skoro mam hp podobne do 700+ k ms to hity raczej powinny być też podobnie co nie ?
RE: Reborny. - Vinox - 16-03-2016 poprawione. |