![]() |
|
Potrójny exp! - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3) +--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26) +--- Wątek: Potrójny exp! (/showthread.php?tid=18579) |
Potrójny exp! - Eternity - 06-02-2016 Witamy, Chciałbym przeprosić wszystkich graczy za zaistniałą sytuacje, która przysporzyła wam wszelkich niedogodności przez ostatnie 48 godzin. Musieliśmy się uporać z pewnymi błędami serwera, które są już pod kontrolą. W ramach rekompensaty, dzisiaj od godziny 14 (tj. 06.02.2016) do godziny 24 dnia jutrzejszego, zostanie włączony na serwerze POTRÓJNY EXPERIENCE zdobywany z potworów. Wszyscy gracze, którzy stracili przedmioty czy załadowały w tamtym momencie PACC'a i go nie posiadają na głównym serwerze, prosimy o kontakt z nami przez formularz kontaktowy na stronie. Pozdrawiamy, Ekipa Mazurskiego. RE: Potrójny exp! - Mondi - 06-02-2016 Vinox postarałeś się. ![]() ________________________ RE: Potrójny exp! - Nestor#2 - 06-02-2016 #up Tylko ten post napisal Eter... @Topic Zajebiscie czekamy
RE: Potrójny exp! - Hergus - 06-02-2016 Miejmy nadzieję, że to już koniec problemów. RE: Potrójny exp! - Novi - 06-02-2016 Brawo Wy <3 ![]() Może też coś na rooku skorzystam z okazji
|