![]() |
|
DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15) +--- Wątek: DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH (/showthread.php?tid=18390) |
DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - Arvery - 19-12-2015 WYCHODZE Z PROPOZYCJA ABY NA PLATNYCH ARENACH DODAC NPC DOCTOR ALBO NPC BONUS. MYSLE ZE TO BEDZIE DOBRE ROZWIAZANIE BO ZAOSZCZEDZI CZASU JAK I PIENIEDZY GRACZY
RE: DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - Mathewewew - 19-12-2015 Na nie, i tak, i tak z mazurka tworzy sie już hamskie evo, gdzie masz tp w temple do wszystkiego. RE: DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - DarkKnight - 19-12-2015 Oczywiście na NIE! Po to są te płatne areny by ubywało kasy z serwa, a w ten sposób jej nie ubędzie... Jeśli Cię nie stać, ZAPRASZAM NA PUBLICZNE RE: DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - Norbi - 19-12-2015 (19-12-2015, 13:23:30)Mathewewew napisał(a): Na nie, i tak, i tak z mazurka tworzy sie już hamskie evo, gdzie masz tp w temple do wszystkiego. chamskie* A co do propozycji również na nie, nie za łatwo byście wszystkiego chcieli?! RE: DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - Tr4X - 19-12-2015 Chyba Cię pogięło gościu XD Co jeszcze? Może aby każdy miał swoją prywatną arenę? |