Forum Mazurski OTS
DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH (/showthread.php?tid=18390)



DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - Arvery - 19-12-2015

WYCHODZE Z PROPOZYCJA ABY NA PLATNYCH ARENACH DODAC NPC DOCTOR ALBO NPC BONUS.

MYSLE ZE TO BEDZIE DOBRE ROZWIAZANIE BO ZAOSZCZEDZI CZASU JAK I PIENIEDZY GRACZY Smile


RE: DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - Mathewewew - 19-12-2015

Na nie, i tak, i tak z mazurka tworzy sie już hamskie evo, gdzie masz tp w temple do wszystkiego.


RE: DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - DarkKnight - 19-12-2015

Oczywiście na NIE!
Po to są te płatne areny by ubywało kasy z serwa, a w ten sposób jej nie ubędzie...
Jeśli Cię nie stać, ZAPRASZAM NA PUBLICZNE


RE: DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - Norbi - 19-12-2015

(19-12-2015, 13:23:30)Mathewewew napisał(a): Na nie, i tak, i tak z mazurka tworzy sie już hamskie evo, gdzie masz tp w temple do wszystkiego.

chamskie*

A co do propozycji również na nie, nie za łatwo byście wszystkiego chcieli?!


RE: DOCTOR NA PLATNYCH ARENACH - Tr4X - 19-12-2015

Chyba Cię pogięło gościu XD Co jeszcze? Może aby każdy miał swoją prywatną arenę?