Forum Mazurski OTS
Zwiększenie czasu na arenach v2 - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Zwiększenie czasu na arenach v2 (/showthread.php?tid=18324)



Zwiększenie czasu na arenach v2 - Mathewewew - 22-11-2015

Kolega z tego tematu nie zamieścił ankiety, więc ja to zrobię. Sprawa ta sama, chodzi o wydłużenie czasu pobytu na arenie (300s).


RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Diablo - 22-11-2015

Areny sa dodatkiem do respów, a nie odwrotnie. Jest dobrze tak jak jest.


RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Sir Goldi - 22-11-2015

Każdy chce na nich trochę poexpić ale nie może być latwo więc sądze że 2 minuty mogą być a jak nie pasuje to jest resp.


RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - danio3235 - 22-11-2015

Goldenka guptalos ma racje, 2 minuty wystarczą na wbicie levurka


RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Norbi - 22-11-2015

Bardzo dobrze Panowie myślicie Big Grin
Jestem za Smile


RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Vinox - 23-11-2015

będzie arenka płatna z większym czasem,


RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Tiasess - 15-12-2015

tak sa ale pierw trzeba ukonczyc quest na e bangle bez sensu


RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Novi - 15-12-2015

(15-12-2015, 12:24:36)Tiasess napisał(a): tak sa ale pierw trzeba ukonczyc quest na e bangle bez sensu

A ile to ukonczyc e ringa?
2h i z glowy.. ^^