![]() |
|
Zwiększenie czasu na arenach v2 - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15) +--- Wątek: Zwiększenie czasu na arenach v2 (/showthread.php?tid=18324) |
Zwiększenie czasu na arenach v2 - Mathewewew - 22-11-2015 Kolega z tego tematu nie zamieścił ankiety, więc ja to zrobię. Sprawa ta sama, chodzi o wydłużenie czasu pobytu na arenie (300s). RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Diablo - 22-11-2015 Areny sa dodatkiem do respów, a nie odwrotnie. Jest dobrze tak jak jest. RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Sir Goldi - 22-11-2015 Każdy chce na nich trochę poexpić ale nie może być latwo więc sądze że 2 minuty mogą być a jak nie pasuje to jest resp. RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - danio3235 - 22-11-2015 Goldenka guptalos ma racje, 2 minuty wystarczą na wbicie levurka RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Norbi - 22-11-2015 Bardzo dobrze Panowie myślicie ![]() Jestem za
RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Vinox - 23-11-2015 będzie arenka płatna z większym czasem, RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Tiasess - 15-12-2015 tak sa ale pierw trzeba ukonczyc quest na e bangle bez sensu RE: Zwiększenie czasu na arenach v2 - Novi - 15-12-2015 (15-12-2015, 12:24:36)Tiasess napisał(a): tak sa ale pierw trzeba ukonczyc quest na e bangle bez sensu A ile to ukonczyc e ringa? 2h i z glowy.. ^^ |