![]() |
|
zwiększenie czasu na arence - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15) +--- Wątek: zwiększenie czasu na arence (/showthread.php?tid=18315) |
zwiększenie czasu na arence - zyniak - 15-11-2015 Proponuję powrócić do starego czasu pobytu na arence czyli 300 sekund ponieważ te 45 sekund jest naprawdę irytujące zwłaszcza w godzinach szczytu kiedy wbija ci ktoś na arenke co 45 sek RE: zwiększenie czasu na arence - Harven - 16-11-2015 Ja z kolei proponuje, aby usunąć expo na Arence. Arena powinna slużyć do sprawdzenia czy damy rade z danym moobem, a nie do wbijania szybkiego expa. Takie jest moje zdanie, pozdrawiam
RE: zwiększenie czasu na arence - Kopekxd - 16-11-2015 Arenki zapewne zostaną. To nie są już te czasy, że każdy będzie po respie latał.... RE: zwiększenie czasu na arence - danio3235 - 16-11-2015 Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest, ELO RE: zwiększenie czasu na arence - Vinox - 21-11-2015 brak ankiety zamykam. |