Forum Mazurski OTS
zwiększenie czasu na arence - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: zwiększenie czasu na arence (/showthread.php?tid=18315)



zwiększenie czasu na arence - zyniak - 15-11-2015

Proponuję powrócić do starego czasu pobytu na arence  czyli 300 sekund ponieważ te 45 sekund jest naprawdę irytujące zwłaszcza w godzinach szczytu kiedy wbija ci ktoś na arenke co 45 sek 


RE: zwiększenie czasu na arence - Harven - 16-11-2015

Ja z kolei proponuje, aby usunąć expo na Arence. Arena powinna slużyć do sprawdzenia czy damy rade z danym moobem, a nie do wbijania szybkiego expa. Takie jest moje zdanie, pozdrawiam Smile


RE: zwiększenie czasu na arence - Kopekxd - 16-11-2015

Arenki zapewne zostaną. To nie są już te czasy, że każdy będzie po respie latał....


RE: zwiększenie czasu na arence - danio3235 - 16-11-2015

Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest, ELO


RE: zwiększenie czasu na arence - Vinox - 21-11-2015

brak ankiety zamykam.