![]() |
|
Przyszłość serwera - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15) +--- Wątek: Przyszłość serwera (/showthread.php?tid=18776) |
RE: Przyszłość serwera - DarkKnight - 04-04-2016 (04-04-2016, 22:27:53)BossmanXD napisał(a): Mnie ciekawi czemu Vinox nie pozwoli na normalną grę po 820k bez tych rebornów. Normalną, a nie exp x3 XDDDDDDD RE: Przyszłość serwera - Xenobot - 05-04-2016 Gry MMORPG maja to do siebie, że się nie kończą, wiadomo jest endgame, ale zawsze można coś porobić. PVP raidy, hunty itp. Mazurek pokazał coś innego. Tu gra kończy się na zrobieniu questów i wbiciu reborna. No bo jaki jest sens expienia po rebornie? Żaden. Robisz dokładnie to samo, co robiłeś na początku gry, nawet mniej bo questy są zrobione. Można się uprzeć, że walka o miejsce w topce, ale jedynie to chyba pozostaje po rebornie. Liczba osób spada, bo też nudzi im się klient 7.6. Wszystkie "topowe" otsy, są przynajmniej na cliencie 8.6. Jedynie mediva się utrzymuje nieźle jak na starą tibie, ale to rl mapa i ludzie grają tam z sentymentu. Tutaj byłby większy sens jakby był mniejszy exp, zależność profesji, typu potrzeba EDa jako sioha, wspólne hunty z myślą, że wypadnie jakiś rare item itp. Kolejną rzeczą jest to, że to typowy serwer polski jest, wszystko spolszczone. A poco? Czy nie można byłoby się otworzyć na świat? Chociaż teraz tłumaczyć wszystko na angielski to też sporo roboty jest. RE: Przyszłość serwera - Gethrinn - 05-04-2016 (04-04-2016, 21:35:29)Vinox napisał(a): no nie, to możesz napisać czego oczekujecie (jeśli jesteś osobą władną) z tego co ja wiem to masz glowe jak parcel a ja sprzedalem gethrina a nie go kupilem Gralem od zera az do reborna 250k RE: Przyszłość serwera - BossmanXD - 05-04-2016 (04-04-2016, 23:49:22)DarkKnight napisał(a):No i przy jakim expie? x5? XD Poza tym co miało wynikać jak nie było żadnych questów na ten lvl.(04-04-2016, 22:27:53)BossmanXD napisał(a): Mnie ciekawi czemu Vinox nie pozwoli na normalną grę po 820k bez tych rebornów. Normalną, a nie exp x3 XDDDDDDD RE: Przyszłość serwera - Nrated - 06-04-2016 Vinox zawsze radził sobie z programowaniem nowych rzeczy, ale niestety nie miał wielu dobrych(bądź czasem przemyślanych) pomysłów co do jakichś "wielkich" zmian czy nowości w zawartości końcowej gry. Odnosi się to do całego "procesu" expienia, a w największym stopniu właśnie do owego "end-game'u" i eventów/questów z nim związanych. Kiedyś było potwornie wolne expienie na 1kk, a teraz po rebornie, który w zasadzie nie daje nic oprócz wielu dodatkowych godzin bezmyślnego bocenia chara. Nie ma żadnego pomysłu na te reborny, a bezmyślny grind do TOP1 w końcu każdemu się nudzi :[ Bardzo złym pomysłem były również późne zmiany w expie, żeby ludzie wolniej osiągali reborna. To absurdalne zmiany kiedy kilka osób już go wykonało. Trzeba było zastanawiać się na tym wcześniej LUB pozwolić szybciej wbijać pierwszego reba i nastawić się oraz cały content na kolejne reborny. Jestem również przeciwko "exp" arenie, bo to rozwiązanie tylko dla botterów i jeżeli chcesz robić serwer właśnie pod nich(i liczenie godzin z ich pacc'a) to życzę powodzenia w utrzymywaniu liczby online : P Nie wniosły w tej edycji one nic oprócz kłótni o szybkość zdobywanego expa na arenach/respie. Co można wprowadzić, aby to zmienić? nie mam pojęcia, ale z pewnością nie można skupiać się na samym lvlowaniu bo to bardzo szybko się nudzi.(tak, nawet botterowi) - Questy (jakieś bardziej zaawansowane. pomysłów jest wiele) - Eventy - trudniejsze eventy tylko dla rebornów. Mogły by z nich lecieć jakieś itemy np. do upgrade/innych questów. - Raidy Bossów z których dropić będą jakieś ważne itemy - Upgrade eq/itemów(?) - zawsze to coś co może zająć graczowi wiele godzin dropiąc odpowiednie itemy - Trzeba też zmniejszyć loot, bo aktualnie jest on zbyt duży i w zasadzie nie ma co robić z tymi ng? Można zrobić jakiegoś np. który za 100ng losuje Ci itemek(10% na zdobycie upgrade itemka/ 5% na jakieś utility items jak rs rune czy coś.). Nie musi to być właśnie to, ale chodzi o coś w stylu mini loterii dla graczy, co pozwoli pozbyć się kasy z serwera, lub znaleźć dla niej jakiekolwiek zastosowanie oprócz sprzedawania na allegro. Jest wiele opcji ; d RE: Przyszłość serwera - Nestor - 06-04-2016 @UP Ale Vinoxowi nie przegadasz. On dalej żyje w przekonaniu, że są święta i ludzie nie siedzą przed komputerem. RE: Przyszłość serwera - BossmanXD - 06-04-2016 (06-04-2016, 19:00:20)Nestor napisał(a): @UP Tak samo żyje w przekonaniu, że areny są potrzebne. RE: Przyszłość serwera - Nestor - 06-04-2016 (06-04-2016, 19:06:18)BossmanXD napisał(a): Tak samo żyje w przekonaniu, że areny są potrzebne. Niby 50% masz wiecej na respie, ale i tak na arenie o 3k lvl więcej wbijałem :v RE: Przyszłość serwera - DarkKnight - 06-04-2016 Przy takiej liczbie online Respy może i by spełniły swoje zadanie, lecz gdyby z jakiś niewyjaśnionych przyczyn liczba graczy by wzrosła to nie są one dostosowane do 3+ osób na respie. RE: Przyszłość serwera - Nrated - 07-04-2016 Powrot fo dawnych respow w takim razie. Bicie po1-3 moby max jednoczesnie, a nie exp w full biegu. Chodzi o cos w stylu dawnego expienia na magoromach/konorach. Wtedy jeden resp w zupelnosci wystarczy dla 4-5 osob RE: Przyszłość serwera - BossmanXD - 07-04-2016 Ja bym proponował odpalić s2 testowo (miech,dwa) z mapą OLD MAZUR (Old, a nie jakieś padło) i zobaczyć jak to będzie hulać, poobserwować graczy, poprawić jakieś tam bugi, które się rzucą w oczy itp jak wyjdzie to res i lecimy od nowa historią ale w sumie czego ja oczekuje XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Miał okazje odpalić olda to wziął jakieś gówno, a tylu ludzi czekało na powrót to po 10 minutach wyszli XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD RE: Przyszłość serwera - DarkKnight - 07-04-2016 O czym ty w ogóle piszesz... Wiadomo odpalenie 2 serwa, nawet tak jak to ująłeś testowo nic nie przyniesie... Myślisz że jak Vinox odpali serwa z silnikiem z przed kilku lat przyniesie mu 100+ online? Otóż nie!!! RE: Przyszłość serwera - BossmanXD - 07-04-2016 Lepsze odpalenie olda niż ciągnięcie tej parodii, której się już nie uratuje, a tak zawsze jest szansa, że ktoś wróci. RE: Przyszłość serwera - Sir Goldi - 07-04-2016 Co do olda to na początku każdy z was wszedł by sobie zobaczyć jak on wygląda a potem byście z niego odeszli bo znudziło by wam się grać recznie bez arenek, to już nie te czasy jak się recznie na mazurku nakurwiało. RE: Przyszłość serwera - BossmanXD - 07-04-2016 Ale bot też może po respie biegać ;p A taki old byłby w 100% lepszy niż to gówno co jest teraz HE_HE Poza tym jak startował s2 (niby old, nikt nie wiedział) to każdy się deklarował, że będzie grać więc raczej nie byłoby tak źle z liczbą online, na pewno byłoby lepiej niż teraz. RE: Przyszłość serwera - Nrated - 07-04-2016 Nie chce Cię rozczarować, ale przy "old" serwerze gracze odeszli by już po 1-2 dniach przez tzw. nudę. RE: Przyszłość serwera - Kopekxd - 07-04-2016 Nie będzie żadnego olda. Te czasy gdy w c**j ludzi grało i expiło się ręcznie już i tak nie wrócą. Serwer ma się rozwijać a nie cofać. RE: Przyszłość serwera - BossmanXD - 07-04-2016 Cofa to się aktualnie ale z liczbą online XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Update nic nie da, bo ludzie posprzedawali chary i takiego wała żeby od nowa expili. @Nrated Jeżeli updaty byłyby wprowadzane z głową to nie byłoby problemu. |