Forum Mazurski OTS
Rezygnacja - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Rezygnacja (/showthread.php?tid=11597)

Strony: 1 2 3


RE: Rezygnacja - Pallus - 27-08-2011

rozumiem, na razie, powodzenia
ps - dzięki za wszystkie bany za cave (około 20)


RE: Rezygnacja - Wannabe - 27-08-2011

Szkoda XD Powodzenia w rl zyciu

Balle na GM'a


RE: Rezygnacja - Deckaroth - 27-08-2011

ja p******e... No to ots zszedł na psy, czekać tylko aż eter albo elade dostanie gm'a to juz wgl mozna nazwe zmienic na schronisko.
Odchodzi osoba godna podziwu, sprawiedliwa- jakich tutaj nie ma prócz Vinoxa.

jeszcze Akynaoo na mt, no k***a czemu mu od razu gm'a nie dostal ?



RE: Rezygnacja - warror - 28-08-2011

Szkoda Ze Maro Odchodzi :/


Cytat:jeszcze Akynaoo na mt, no k***a czemu mu od razu gm'a nie dostal ?

OMG w 100% sie zgodze Bardzo Nie Trafny Wybor :[



Pozdrowienia Maroslaw Big Grin


RE: Rezygnacja - Merdarion - 28-08-2011

Kurde Maro nie odchodz ;/;/;/ tez cię lubiałem ;/
_______


RE: Rezygnacja - Masteros - 28-08-2011

Maro odchodzisz, bedzię nam ciebie brakować ;/


RE: Rezygnacja - Convers - 28-08-2011

Szkoda nie ma co więcej mówić Sad


RE: Rezygnacja - Hotarii - 28-08-2011

Maro odszedl teraz ta Ekipa to dnooo. 3maj sieBig Grin


RE: Rezygnacja - Wu tang - 28-08-2011

Najbardziej spoko ziomek z ekipy odchodzi :/ no coz, powodzenia w rl i dzieki za wszystko : >!


RE: Rezygnacja - Chester - 28-08-2011

(27-08-2011, 17:59:01)Wyssmi2 napisał(a): 3maj sie
powodzenia w rl zyciu Wink
zle sie dzieje na mazurskim..
pierw hotari teraz maroslaw. ojojo

zgadzam sie w 100 % pozdro w real zyciu maro. Zagladnij czasem.


RE: Rezygnacja - Morton - 28-08-2011

[Obrazek: 5v3w4j.jpg]
Eloo Wink


RE: Rezygnacja - Salik - 29-08-2011

Heh no to po ots'ie : ) Zaraz odejdzie elade, eter zgarnie gm'a i bedzie chujnia hehs. Ots sie zjebal doszczetnie : /

Powodzenia w rl i pierdol tibie ; D


RE: Rezygnacja - Chester - 29-08-2011

(29-08-2011, 9:36:07)Salik napisał(a): eter zgarnie gm'a

jbc. Już zgarnął ...


RE: Rezygnacja - Fastelix - 29-08-2011

No cóż kolejny członek ekipy, który bardzo dobrze sobie radził odchodzi, pewnie za jakiś Czas znowu ktoś odejdzie, a przychodzić będą obcy ludzie na posadę, których nawet ledwo administracja nie będzie znać, a później serwer stanie się coraz gorszy przez to, zresztą już ekipa się sypie.
Powodzenia w życiu, szczęścia życzę. Tongue


RE: Rezygnacja - Vansek - 29-08-2011

no szkoda ze odchodzisz, powodzenia w RL,


Wy sie spinacie ze juz po OTS, Vinox zrobi co bedzie mogl zeby nie upadl OTS, Elade odejdzie, ktos inny dojdzie, zycie Smile


RE: Rezygnacja - Qbi - 29-08-2011

Byłeś najlepszym GM'em w historii tego OTSa.


RE: Rezygnacja - Maniuś ^^ - 29-08-2011

I prawidłowo, stara grupa graczy sie sypie Big Grin, powodzenia w rl life =)


RE: Rezygnacja - Niewidzialny - 29-08-2011

Cze Smile Szkoda;<< Powo w życiu ;]


RE: Rezygnacja - Domenlot - 29-08-2011

Odszedl Hotari, maroslaw, za miesiac pewnie vinox wywali elade za 2 miechy Etera i reszte. Bo cos mu sie nie spodoba. Trudno twoj ots twoje zasady i reguly. Osoby na tuta i gm pewnie znajdziesz ale nie takich samych jacy byli. Ten ots jest oplacony do konca roku a potem Vinox-"nie mam kasy zeby oplacac serwa wiec koniec".Server sie skonczy i bedzie ze tak powiem GOWNO!


RE: Rezygnacja - matikon11 - 30-08-2011

Maroslaw zostan jedynie Ty i Vinox ogarniacie ten "bajzel"
jestes w ekipie odkąd pamietam czyli od początku ots
wyjasnijcie sobie wszystko
ZOSTAN !!!

No wlasnie nie bede sie rozpisywal ja cie troche znam pamietam cie jak mi pomogles wyjsc z dziury jak zaczynalem gre xD no ale nic jak czytalem kometarze i patrze ze cos ci z Vinoxem sie nie ulozylo to oze ci sie uloze jak Vinox ochlonie po tej sprawie i moze cie przeprosi za to. Nie wiem za co ale wpadaj jak najczesciej!!!