| Czy jestes za zwiekszeniem DMG? | |||
| Tak | adaska2, Crazy Virus, Mateuszsen, Nestor1, Novi, Papa SM, remik1905, Shallit, Vertez121, wisnia742 | 10 | 100.00% |
| Nie | 0 | 0% | |
| Razem: | 10 głosów | 100% | |
| Czy jestes za zwiekszeniem DMG? | |||
| Tak | adaska2, Crazy Virus, Mateuszsen, Nestor1, Novi, Papa SM, remik1905, Shallit, Vertez121, wisnia742 | 10 | 100.00% |
| Nie | 0 | 0% | |
| Razem: | 10 głosów | 100% | |