Forum Mazurski OTS

Pełna wersja: Siema siemanko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema wracam po kilkunastu latach jak ktoś pamięta może se odezwać Szajnox team powraca
Witamy,

cieszymy się, że zawitałeś ponownie!

Powodzenia w grze!! Wink
Siemasz Szajnox Smile Prezes Here ;]