Forum Mazurski OTS
Forum Mazurski OTS
>
Główne Forum
>
Odejścia i powitania.
> Siema siemanko
Pełna wersja:
Siema siemanko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum.
Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem
.
dementor
16-01-2021, 14:32:33
Siema wracam po kilkunastu latach jak ktoś pamięta może se odezwać Szajnox team powraca
Vedziorek
16-01-2021, 15:54:58
Witamy,
cieszymy się, że zawitałeś ponownie!
Powodzenia w grze!!
wisnia742
16-01-2021, 16:37:31
Siemasz Szajnox
Prezes Here ;]
Forum Mazurski OTS
>
Główne Forum
>
Odejścia i powitania.
> Siema siemanko