Update Temple oraz ... :)
Witamy ponownie,

W ostatnich dniach zmieniło się trochę na serwerze miedzy innymi powstało nowe temple oraz DEPO, taki układ był już u nas w latach 2012-2014. Dziś zostało dodane ponowne oraz dodaliśmy kilka potrzebnych funkcji.

Zapraszamy na serwer, aby przypomnieć sobie stare dobre czasy.

Ostatnie zmiany:
- Naprawiony błąd z Red Skullem przy npc Doctor.
- Amulet of Protection(!SL) chroni gracza w 100% przy zgonie!
- Zmodernizowano Quest 5hPACC - od teraz dostajemy 10h oraz jest do 70k do odbioru.
- Dodano teleport na Romki w Temple

[Obrazek: romki.jpg]

Ekipa Mazurskiego zapraszamy do gry!
Odpowiedz
Zmiencie wszystko na wzór tamtych czasów, wywalcie tych tutorów st gmów obecnych i mozna grac
PS: Fajnie vinox, ze zalatwiles moja sprawe w skargach hehe to sie nie zmienilo
Odpowiedz
Zmiany jak zwykle na wielki ,,-" nikomu sie to nowe temple nie podoba, po co to robisz? Graczy się nie slucha to i ludzi nie ma. Kiedyś grało po 150 osób jak był reborn, a teraz? Syf..
Odpowiedz
Powiem Ci, ze jesteś typowym nabijaczem postów.
Zmiana zwiększenie pacc nie można oceniać na minus, ja go nie zabrałem tylko dodałem. Ewentualnie nie czytasz do końca tematu Smile
A co do temple Nie wypowiem Się i Twojego zdania Wink
Odpowiedz
Parafrazujac Twoja odpowiedz dochodze do wniosku, iz nie czytasz to co inni do Ciebie pisza.
A wiec:
- Wypowiedzialem sie ogolnie na temat tych zmian, gdzie glowna rzecza jest zmiana TEMPLE oraz Depo. Oczywiscie z tym PACC to jest PLUS, aczkolwiek duza spora ilosc osob mowi, ze te TEMPLE jest bez sensu, nie ladne.

#postanowilem wypowiedziec sie ogolnie, wiec przytocze fragment:
- zla zmiana
- zla zmiana
- zla zmiana
- dobra zmiana
- zla zmiana
- zla zmiana 
I moje zdanie jest: Bez sensu 
drugie:
- dobra zmiana
- dobra zmiana
- dobra zmiana 
- dobra zmiana
- zla zmiana
- dobra zmiana
I moje zdanie jest: Super, dlaczego? Bo wypowiadam sie ogolnie, wiec nie rozumiem...
Odpowiedz
A druid znów dostał po dupie i ma mniejsze UE :/ I tak mało osób gra tymi ED, więc czemu zabierać  jeden z jego atutów.
Odpowiedz
pierwsza zmiana szkoda ze zostala zmieniona XD , a trzecia jak najbardziej +
Odpowiedz
Amulet of Protection(SL) chodzi gracza w 100% od potworów i graczy -----> Chroni nie Chodzi
A tak ogółem byś podał powód czemu po roku czasu czy tam ile ta edycja ma zmniejszasz hity każdemu ?
Reszta zmian okej nie mam zastrzeżeń.
Odpowiedz
Co do temple z 2012-14 roku to było one umieszczone obok depo, a nie tak daleko od siebie. Wcześniejsze temple było dużo lepsze od obecnego i to nie tylko moje zdanie, a większości graczy - Zmiana na minus.
''- Amulet of Protection(!SL) chroni gracza w 100% przy zgonie!'' - Śmiech na sali. Po 15 latach istnienia OTS'a wprowadzać coś co jest tylko na nob otsach.
Jak już chcesz chronić nowych graczy to było trzeba zrobić protekcje 100% do powiedzmy 200k lvla. Zmieniłeś to przez jakiegoś bolka który kupił sobie chara wyszedł kilka razy z temple nabił ys padł i sie spłakał, żę cyferki spadły. Zmiana na minus.
Rzeczywiście sporo lvla spadało więc zamiast wprowadzać protekcje to zmniejsz % spadku lvla: 1 hunt - pół dnia expa np. A do 200k niech bedzie te 100% protekcji.

Wychodzę z propozycją zrobienia jakiegoś fajnego temple, które przede wszystkim trafi do gustu graczy. Chcesz? Mogę machnąć i wysłać. Przynajmniej będzie coś nowego a nie kopiowane to z vestii to z innych ots albo co gorsze wracanie średniowiecznego temple z 2012 roku, które już nikomu się nie podoba. Nie cofajmy się do tyłu tylko idźmy do przodu.

Pozdrawiam. Achmed Assasin - nadpionek w ISIS.
Odpowiedz
Damian w latach 2010-2013 tez lvl nie spadał w sl po dedzie, więc to nie jest tak ze to "nowość".
Mi to lotto ogółem co tu się dzieję, bo już sie przyzwyczaiłem że co edycja to w trakcie jakieś zmiany czy gorsze czy lepsze.
Jedno chcem zaznaczyć, tylko my starzy gracze sie odzywamy, a powinno byc na odwrót, mlodym powinno zależeć nie nam a skoro oni nic nie działają
to chyba coś tu jest nie tak. (No chyba że jednostki coś ci na rrv pisza o czyms viniacz)
Odpowiedz
zgadzam sie z bartkiem w 100% ze nowi powinni sie bardziej udzielac co poniektorzy z tych starszych to ostatnie edycje graja wiec im to lotto.
Odpowiedz
2010-2013 to były piękne czasy. Depo oraz temple było trochę inne, City również, ale kto to pamięta.. Big Grin

+ że coś się tu dzieje. Smile
Odpowiedz