Ulepszanie przedmiotu + Blue Gemy.
#1
Witamy,

Jak pewnie wiecie jest możliwość ulepszania EQ na naszym serwerze, dlatego też wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom i dodajemy możliwość ulepszenia od +10 w górę.
Nowość zostanie wprowadzona jutro około godziny 20, dodatkowo Blue Gemy będzie można zakupić w SMS Shopie; 5 sztuk - 10zł.

Jeżeli macie jakieś propozycje, co do modyfikacji - sekcja komentarzy należy do was. Oczywiście wszelkie propozycje odnośnie zmian na serwerze czytamy na bieżąco, nawet jeśli na nie nie odpisujemy, także dział propozycje również należy do Was.
Kto wie, może akurat Twoja propozycja wjedzie w życie? Smile

Pozdrawiamy i zapraszamy do gry,
Ekipa Mazurskiego!
Odpowiedz
#2
Ja tylko przypomnę, że miał być wprowadzony mob z którego leci Blue Gem...

http://mazurski.xaa.pl/showthread.php?tid=19011&pid=142907
Odpowiedz
#3
"Wiemy, że są małe szanse, aby w kilka godzin wylosować przedmiot u Alana, dlatego postanowiliśmy, że o godzinie 19:30 będzie najazd potwora, z którego za KAŻDYM razem leci Blue GEM. Ilość potworów będzie równa ilości graczy online." Najazd tych potworów odbył się w dzień wprowadzenia Systemu.
Odpowiedz
#4
Może w końcu się wezmę za te ulepszanie itemów, bo do tej pory nie chciało mi się, ale widzę że teraz warto będzie jednak próbować.
Odpowiedz
#5
(25-02-2019, 20:05:08)Vedziorek napisał(a): "Wiemy, że są małe szanse, aby w kilka godzin wylosować przedmiot u Alana, dlatego postanowiliśmy, że o godzinie 19:30 będzie najazd potwora, z którego za KAŻDYM razem leci Blue GEM. Ilość potworów będzie równa ilości graczy online."  Najazd tych potworów odbył się w dzień wprowadzenia Systemu.

No właśnie, gdzie tego potwora można znaleźć o 19:30?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

About Us
    Forum poświęcone rozrywce na temat serwera Mazurskiego OTS'a. Zapraszamy do założenia konta i udzielania się na forum.