Modernizacja SL Event! Nowy MT!
Witamy, w dniu dzisiejszym został zmieniony Mazur of SL (event).
zmiany:
- wymagany lvl do wejścia 10 000,
- wyłączone PVP na Evencie.
Lot powraca jak było 2 dni temu.
2 tutorów się nie nadawało (Mandorek oraz Lewy) zostały zabrane im rangi, a na ich miejsce jak napisałem w poprzednim news wchodzi Novi  i dodatkowo szukamy nowej osoby do pomocy!

Zapraszamy do Gry!
Ekipa Mazurskiego.
Odpowiedz
Powtórka z starszych edycji XD przynajmniej Novi jest ;d
Odpowiedz
Dobra zmiana z tym Sl'em, miejmy nadzieje, że niektorzy wrocą do nas Wink
@down
Tak jak pisal Novi, wspólnie z Vinoxem stwierdzilismy, że sporo graczy opuscilo nasz serwer przez to, że nie mogli zrobic sla.. dlatego usunieto pvp.
Odpowiedz
@up
Zwolniło się miejsce w ekipie i już nagła zmiana zdania? HAHAHAHA

[Obrazek: maz1jpg_qnxhwsa.png]

[Obrazek: maz2jpg_qnxhwae.png]
Odpowiedz
(18-02-2018, 20:40:19)Pretti Van napisał(a):  @up
Zwolniło się miejsce w ekipie i już nagła zmiana zdania? HAHAHAHA

[Obrazek: maz1jpg_qnxhwsa.png]

[Obrazek: maz2jpg_qnxhwae.png]

Po prostu wspólnie stwierdziliśmy, że tak będzie lepiej dla graczy z niższymi lvlami.. pomimo tego, że wiekszość graczy była na nie Smile
Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Odpowiedz
Widze, że dzieje się na serwie Smile
 Wciąż do przodu przez trudy i znoje z duchem czasu trzymać fason i robić swoje...  

Odpowiedz
Antoine na MT Smile wiem że też tego chcecie HAHA
Odpowiedz
Miał być ostatni post, ale po przeczytaniu tego news'a nie mogłem się powstrzymać XDDDD

Usunięcie PVP na SL'u? Brawo Vinox! Robisz wszystko, żeby zrobić z tego serwera jakieś gówno dla newbie, którzy nie potrafią sobie poradzić. Kiedyś czegoś takiego nie było i się grało, a teraz paru idiotów, którzy nie mają pojęcia o tym serwerze Ci w temple napisze, żeby to zmienić i robisz to, nie patrząc na to, że psuje to klimat serwera. Szkoda, że Vegeta się marnuje przy tym serwerze, bo można by jego mapki wykorzystać dużo lepiej. 

Zwolniło się w miejsce w ekipie, bo ja już swoje na tym serwerze zrobiłem, a Mandora wyrzucił chyba tylko ze strachu albo c**j wie dlaczego, bo chłop nie był niczemu winny. Jesteś idiotą, który nigdy nie zmądrzeje. Pozdrawiam Wink

Edit Vinox:
ban za obrazę administracji.
Odpowiedz
Rook też na SL Event wejście od 10k?

Z SL Event nie było problemu na poprzedniej (ostatnich?) edycji bo ludzie mieli dedy tylko jak się nie umieli zachować, czyli lurowali moby pomimo ostrzeżeń. Były wyjątki oczywiście, ale to margines OTSa był.

Na swoim przykładzie podam, że od początku edycji, nie zrobiłem go nawet 1 raz, bo zawsze ktoś (w sensie konkretna gildia) ubił.
I ten tekst Lewego "newbie, którzy nie potrafią sobie poradzić". No poradź sobie jak schodzisz na hita od takiego misiaczka co ma 300-400k.

No bo po co grać w coś z czego nie ma się funu...

Mimo wszystko dla mnie PVP mogłoby zostać na SL Event. Ewentualnie po zmianach typu atak Robertów z SD Event i eventowego trapa. balans tak jak na PVP Event, by każdy miał taką samą pule HP i hity. Choć i tak zostałoby zawsze ryzyko, że kilku graczy może dojechać jednego, to zawsze byłoby więcej czasu na reakcję innych graczy, by wypracować jakąś linie obrony.
Odpowiedz