Usunięcie eventów.
Witamy,

kolejny news Wink, w dniu jutrzejszym usuniemy Swim event oraz Run event, te dwa eventy zastąpi nowy event. Już niebawem więcej informacji jaki to będzie event...
P.s Trwają prace nad ulepszeniem/zmianą jednego z questów.

Zapraszamy do gry!
Odpowiedz
tym questem pewnie jest mbp który miał być możliwy do wykonania na 100k
Odpowiedz
Niestety, mbp jest już dodany i jedna osoba ma zrobiony.

Mówimy tu o innych questach Wink
Odpowiedz
Tak ma zrobiony z e ringiem i na 180k :p
Odpowiedz
"zapraszamy w weekend na update w quescie Magic Backpack. Quest został zmodernizowany tak, aby ekipą 100 000 lvl można go było zrobić"
dobry żart
Odpowiedz
Z jednej strony mogli nie pisać że quest do wykonania na 100k i fakt słyszałem że jest ciężki ale z drugiej strony questy nie mogą być takie żebyście je wykonywali z palcem w dupie bo za 3 miechy będziecie marudzić że macie full eq i Bóg wie jaki lvl i nic się na ots nie dzieje... Poziom trudności też jakiś musi być. 

@t jestem ciekaw pomysłu na nowy event i mam nadzieję że zrobicie jakieś ciekawsze wykonanie questow na dmg 1-3  Angel. Mam też nadzieję że większość questow przejdzie modernizację co by robiło je się z zainteresowaniem a nie ze znamy każda misję bo starzy wyjadacze robili je już 20 razy.
Odpowiedz
Proponuje wznowić Run oraz Swim event do czasu jak nowe nie zostaną wprowadzone. Albo tymczasowo wrzucić w ich miejsce Zombie lub Bombera.
Odpowiedz