Pierwszy konkurs...
Szanowni gracze,
pragniemy podziękować Wam za grę na naszym serwerze, postaramy się, aby w tej edycji było sporo nowości. 
Chcemy zaprosić Was do udziału w pierwszym konkursie pt. ,,Filmowiec - MazurskiOTS.". 

Informacje o konkursie: 
  • Konkurs polegać będzie na promocji MazurskiOTS za pomocą filmiku.
  • Konkurs trwać będzie od 22.01.2018r. godz. 00.00 do do 28.01.2018r.
  • Rozstrzygnięcie nastąpi do 30.01.2018r. godz. 23:59. (data może ulec zmianie, przy dużym zainteresowaniu)
  • Filmik musi zostać umieszczony na portalu youtube.com, w tytule "MazurskiOTS - prezentacja by ...... (nick)."
  • MazurskiOTS nie bierze odpowiedzialności za prawa autorskie podkładów, wykorzystanych w prezentacji.
  • Konkurs składać się będzie z dwóch etapów:
a) W pierwszym etapie ekipa OTS'a wybierze 3 najlepsze filmiki.
b) W drugim etapie to Wy wybierzecie zwycięzce, przez 24h będziecie mogli głosować na najlepszy Waszym zdaniem filmik promujący MazurskiOTS. (przy dodaniu ankiety dostępny będzie regulamin głosowania)

Nagrody:
I miejce: Domek, 500h pacc, certyfikat ,,I miejsce w konkursie Filmowiec- MazurskiOTS".
II miejsce: Domek, 300h pacc, certyfikat ,,II miejsce w konkursie Filmowiec- MazurskiOTS".
III miejsce: 300h pacc, certyfikat ,,III miejsce w konkursie Filmowiec- MazurskiOTS". 

Zgłoszenia proszę składać na mazurskiteam@wp.pl w tytule proszę wpisać ,,Prezentacja - MazurskiOTS", wysyłamy link do naszej prezentacji.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, 
MazurskiOTS.
słabe nagrody nie zdziwię się jak nikt nie wezmie udziału
|Ty na pewno, nie weźmiesz...

Nagrody są spoko.
Cieszę się że dajecie możliwość "zabicia" nudy na serverze. Jak najbardziej takie czyny na + Smile
zgodze sie z tym jak najbardziej szkoda zachodu na filmik a poza tym wedlug mnie to jest glupi pomysl poniewaz sporo filmikow jest z prezentacja servera to na co komu robic kolejny filmik z prezentacja jak juz tyle ich jest na youtube co innego jakby wogole nie bylo to juz moglbym pomyslec nad tym zeby cos takiego zrobic ale czy jest sens raczej nie i chyba nikt nie wezmie udzialu w tym bo nawet nie ma youtuberow na mazurku zeby nagrywali no z wyjatkiem mnie nie zdziwie sie jak nikt nie nagra filmiku bo zapowiada sie ze nie ma takiej osoby to ten konkurs cos nie wypalil nawet jak jedna osoba sie przytrafi to co to wtedy za konkurs z tego co widac to jeszcze zadnego filmiku nikt nie zrobil ;]

doslownie z 5 min zostalo zeby wyslac i zdarzyc ale udalo mi sie Tongue
Ja jednak proponuję przerobić temple na stare + dodać te tp. City, które było kiedyś też wyglądało lepiej.
A to prezentacja ode mnie
https://www.youtube.com/watch?v=dD3gzh-NMts
(29-01-2018, 21:58:07)Kogz napisał(a):  Ja jednak proponuję przerobić temple na stare + dodać te tp. City, które było kiedyś też wyglądało lepiej.
A to prezentacja ode mnie
https://www.youtube.com/watch?v=dD3gzh-NMts

chlopie chyba cos Ci sie popierdolilo na chuuj oszukujesz administracje podajac jakas marna prezentacje z samymi screenami nalezaca do kogos innego za cos takiego powinienes zostac ukarany a zreszta kto glupi dalby sie nabrac ze to Twoja prezentacja jak jeszcze z 2013 roku jest myslales ze nawet tego nie zauwaza bo uwazasz ich za tumanow co nie zauwaza czegos takiego to naprawde gratuluje Twojej "inteligencji" tepoty glupoty a poza tym spozniles sie bo konkurs trwal do 28 no to cos Ci nie wyszlo z tym nawet oszukujac wyszedles na debila Huh

w nawiasie mowiac filmik trzeba bylo umiescic gdzie indziej a nie tutaj osobiscie trzeba bylo im wyslac na emaila no i myslisz ze akurat taki filmik by sie przyjal z przed tylu lat tu chodzilo o prezentacje z odnowionego mazurka a nie z kiedys jak jeszcze wszystko bylo inne i do tego te miejsca ktore sa pokazane w tym filmiku ich nie ma albo wyspy zostaly zmienione a ten wysyla link do starego filmiku co wszystko jest pozmieniane i sadzi ze jest wszystko wporzadku a to dobre glupota nie boli hahaha Exclamation
Swoją inteligencją, a raczej jej brakiem zabłysnąłeś tutaj jedynie Ty kolego. Kiedyś był konkurs na filmik o mazurskim i wygrałem go ja Wink I to jest właśnie ten filmik, więc skoro jesteśsłąbo doinformowany, a obrażasz mnie od debili to dam Ci radę : zamknij ryj i wypierdalaj ;>
Ps. Twoja prezentacja to porażka haha ;v
(Istnieje coś takiego jak interpunkcja kolego ;v)
(30-01-2018, 15:51:22)Kogz napisał(a):  Swoją inteligencją, a raczej jej brakiem zabłysnąłeś tutaj jedynie Ty kolego. Kiedyś był konkurs na filmik o mazurskim i wygrałem go ja Wink I to jest właśnie ten filmik, więc skoro jesteśsłąbo doinformowany, a obrażasz mnie od debili to dam Ci radę : zamknij ryj i wypierdalaj ;>
Ps. Twoja prezentacja to porażka haha ;v
(Istnieje coś takiego jak interpunkcja kolego ;v)

czy Ty widzisz siebie co Ty wogole mowisz chloptasiu i to jak Twoj tepy mozg mysli dobra mozliwe ze to jestes Ty ta sama osoba z kiedys no ale to co z tego do inteligentnych raczej nie nalezysz udowodnie i wytlumacze po pierwsze jestes osoba ktora nagrala filmik z kiedys sporo lat temu po drugie ten filmik jest tak stary ze taka prezentacja sie nie przyjmie bo to oczywiste ze z tamtych czasow bylo calkiem inaczej po trzecie nie zaliczasz sie kompletnie do konkursu i taki ktos jak Ty nie moze brac udzialu w tym konkursie jak wysyla to samo co kiedys i juz ten filmik byl oceniany jak i wygrany po czwarte filmik z prezentacja musial polegac na tym co jest dzisiaj a nie z przed kilku lat i to co jest nowego a Ty wysylasz jakis smieszny link z prezentacja i co Ty sobie myslisz ze za ten sam filmik co zgarneles nagrode poraz kolejny dostaniesz za ten sam filmik gdzie Ty zgubiles mozg widac w dupie Ci sie cos poprzewracalo jezeli nie wzieles to pod uwage intelektem nie blyszczysz kazdy madry czlowiek wzial by to wszystko pod uwage i ze za cos co juz bylo oceniane juz nie moze byc poraz kolejny bo Ty juz dostales ta nagrode za ten filmik ciemnoto a to ze Ty wygrales i uwazasz to za najlepsza prezentacje to chyba Cie glowa boli Ty dobrej prezentacji nie widziales na oczy wstawil sobie same screeny i twierdzi ze to jest najlepsza prezentacja wiesz co synek ten filmik przy mojej prezentacji sie chowa mozliwe ze kiedys wygrales tylko wtedy bo nie bylo youtuberow na mazurku to same screeny wstawiali zamiast jakis porzadny filmik mozna powiedziec ze to takie na odwal robione bo nie pokazywali jak oprowadzaja tylko robili tak jak Ty wielki wysilek nie ma co i nie nazywaj mnie kolega bo nim nie jestem i nigdy nie bede porownuje jeszcze swoja prezentacje z 2013 roku do kogos z obecnego roku kto cos nagral lepszego a nie powstawial same screeny i to wszystko ja przynajmniej oprowadzalem i opowiadalem wiec najlepiej nie wypowiadaj sie o mojej prezentacji jak Twoja prezentacja to jakies dno tak sie wysililes ze jacie nie moge to ma byc prezentacja smiech hehehe to sa zwykle screeny moze kiedys nie wymagali az tak zbyt wiele byle by byl Confused
Przykro mi, ale od oceniania i decydowania czy mój filmik się nadaje czy nie decydować będzie adminsitracja a nie takie gówno jak Ty, więc nie pierdol mi, że się nie nadaje bo nie było podpunktu w zasadach ''filmy z 2013 się nie liczą''. Może i jest stary, ale zjada Twoje 2 minutowe wypociny. Podsumowująć zauważam, że masz problemy z banią tibijski przyjacielu i na tym zakończę te bezsensowną rozmowę. Wyniki poznamy wkrótce Wink
(30-01-2018, 21:22:58)Kogz napisał(a):  Przykro mi, ale od oceniania i decydowania czy mój filmik się nadaje czy nie decydować będzie adminsitracja a nie takie gówno jak Ty, więc nie pierdol mi, że się nie nadaje bo nie było podpunktu w zasadach ''filmy z 2013 się nie liczą''. Może i jest stary, ale zjada Twoje 2 minutowe wypociny. Podsumowująć zauważam, że masz problemy z banią tibijski przyjacielu i na tym zakończę te bezsensowną decyzję. Wyniki poznamy wkrótce Wink

Ty jestes glupi czy tylko takiego udajesz powtarzam Ci tepaku do Twojej pustej mozgownicy administracja nie bedzie oceniac tego samego filmiku co juz kiedys oceniala ta sama prezentacje przeciez to jest logiczne ze za cos co juz bylo oceniane i wynagradzane to juz nie bierzesz w to zadnego udzialu zeby cokolwiek wygrac nie za to samo gdzie zgubiles mozg ja sie Ciebie pytam chyba nikt tak durny nie moze byc myslac ze przyjmie sie poraz kolejny ten sam filmik z prezentacja radze zainwestowac w mozg bo myslenie to Ci raczej nie wychodzi ja nie bylbym az tak glupi zeby wstawiac to samo co juz kiedys za ten sam filmik wygralem nagrode podkreslam Ty dostales juz nagrode za ta prezentacje co drugi raz Ci sie nie nalezy mam nadzieje ze pojmiesz to co Ty wyrabiasz i dotrze cos do tej lepetyny bezmyslnej i nic nie musza opisywac zeby to zrozumiec ze za cos co juz bylo oceniane nie moze byc poraz kolejny oceniany filmik!! Angry