Bless- ochronna przed zgonem.
Witamy ponownie,
dziś wprowadzamy kolejny update tym razem ochronę przed stratą levela przy zgonie, będą to blessy, a komenda będzie !bless.
Warunki wpisania będą do poznania przy wpisaniu komendy.
Niebawem kolejne wasze propozycje, bez obaw.
Ekipa Mazurskiego!
Zapraszamy.
Odpowiedz
Nie wiem w ogóle skąd pomysł na to, skoro w propozycjach są inne tematy, no ale co do zmiany to sprawdzałem to charem 494k i z blessem czy bez blessa spada tyle samo, czyli jak zwykle nie działa. Lepiej zrobiłbyś coś dla rebornów a nie jakies głupoty. heheszki
Odpowiedz
bo sa wymagania wszystko masz w komendzie opisane.
Odpowiedz
Vinox.
**********Czy ty naprawdę nie widzisz że robisz coś co tylko odpycha graczy co to jest ekskluzywny ots z 5 gwiazdkami aby dodawac na nim blessa jakie zadanie on ma spelniac skoro all biega na sl event po 2 nie ma opcji aby ktos za deda na 600k placil 60ng haha bo tutaj to wql jest żenada. Po 3 zobacz że każdy goni do reba nie zajmuj się tym co nie jest w tej chwili potrzebne, zacznij rozwijac ten server w kierunku nastepnych rebow a nie "trzeba sie pozbyc troche ng z serva" .. czy nwm co miales na myśli dodając blessa : :Big Grin  Pozdro RASTA .,..**************
Odpowiedz
(15-10-2016, 22:51:23)Vinox napisał(a):  bo sa wymagania wszystko masz w komendzie opisane.

ze niby gdzie ???

22:41 Prosze bardzo, kupiles full bless pamietaj, aby one dzialaly trzeba miec SL.
Odpowiedz
niby w jakiej komendzie? jak wpisze !bless to pokazuje sie tylko: 22:56 Nie masz tyle pieniedzy. Potrzeba Ci: 6339290000 gp. Wprowadzając coś mógłbyś chociaż te komendy udostępnić, a nie sami się mamy domyślać co tobie do głowy mogło wpaść?
Odpowiedz
hahhaha xD
Odpowiedz
Vinox, dobrego masz dilera hah xd.
zrob cos dla rebornow, bo coraz wiecej graczy zbliza sie do tej granicy, a nie jakies bezsensowne dodatki robisz -.-
Odpowiedz
Tak jak napisałem w news Lewy stworzył propozycję dodatków, stopniowo będziemy dodawać. Dzięki za przypomnienie.
Odpowiedz