Drobne zmiany.
Witamy,

Dzisiaj na serwerze wprowadziliśmy kilka następujących zmian,
  • Osłabiliśmy potwory spotykane na niektórych questach - Asben King, Donkey, Medium i Ortegon,
  • Dodaliśmy alternatywne przedmioty do aktywacji Traper Boots,
  • Diverse Weapon został zmodyfikowany, od dzisiaj każda profesja będzie uderzała z niego 3x3, włącznie z Knightem na 3 kratki.
  • NPC Informacje na temat PACC na rookgardzie od dzisiaj nie będzie od nas wymagał żadnych skilli, żeby aktywować PACC'a.
  • Kilka poprawek dotyczących rebornowych czarów,
  • Poprawiliśmy błąd z voucherami i ich aktywacja,
  • Dodaliśmy mała farmę siana, żeby ułatwić graczom wykonywanie daily tasków, oraz resp nowego wodnego potwora, z którego będzie możliwość zdobycia Orange starów. Skrzynka, która można zobaczyć na pierwszym zdjęciu jest Questem na kose.
[Obrazek: k5b87eT.jpg]

[Obrazek: KXEGl3B.jpg]

Wszystkie wymienione zmiany są dzisiejszym efektem kilku godzinnych pracy, wszystkie zmiany powinny być widoczne na serwerze w ciągu kilku godzin.

Chciałbym was jeszcze poinformować, iż w najbliższych planach mamy zamiar dodać nowe rebornowe expowiska na serwerze, oraz nowe tereny na Wyspie Poczatkujacych,

Pozdrawiamy,

Ekipa Mazurskiego.
Git, dawać ekipa na RS rune.
Osłabienie potworów moim zdaniem to zła decyzja. Sorcererem dałem rade wyczyścić roskę. Ktokolwiek podsunął administracji ten pomysł- współczuje mu skilla.
[Obrazek: 711ic1.jpg]
Oby tak dalej, jest jakaś motywacja do expienia na rooku Big Grin
POZDRAWIAM kngiht 3x3 nie dosc ze zjebie to balans, to teraz knight bedzie mial jeszcze lepiej do expa, OKI
gites majonez, dobrze ze mam knighcika, PANY
Wg mnie jedynie lipa z tym knightem 3x3. Jemu bym dał zasięg do 3-4sqm a nie 3x3, dla reszty prof oki.
A takie pytanko. Gdzie niby jest to pole z sianem? i jak je znależć?
Pole z sianem znajduje sie na poludniu miasta, obok NPC u ktorego zaczyna sie DMG 2 oraz manarune do 100k,

pozdrawiam
(06-03-2016, 17:38:38)#Boonk napisał(a):  Wg mnie jedynie lipa z tym knightem 3x3. Jemu bym dał zasięg do 3-4sqm a nie 3x3, dla reszty prof oki.

dobrze psize sam zasieg wystarczy
teraz knight bedzie jak palladyn XDDDDDDDDDDDDDDD 
cieplutkie pozdrowienia, beka
Ja to bym jeszcze zrobił, że klikając ppm na tego weapona od 400k możemy przełączać na tryb 3x3 lub "target". Przy trybie 3x3 bijemy z mniejszym dmg ale 3x3 kratki, a w trybie "target" bijemy w zaznaczony cel ale z większą siłą. Co wy na to droga administracjo? ;p
No to czas usunąć pallka i zrobić knighta... Bo teraz knight to taki pallek tylko z o wiele wiekszą ilością hp... Zajebiste zmiany nie ma co ;s papa balans postaci :*
Wszyscy tak piszecie o balansie postaci, gdzie tak na prawde wiele to nie zmienia. Nie widze tutaj zadnego podobienstwa knighta do palladyna, gdyz ta bron ma tylko zasieg 3 sqm. Przyspieszy to na pewno odrobine mozolne expienie knightem, gdyz ma on najmniejsze hity ze wszystkich, ale nie jest to przeciez na tyle znaczance, zebysmy tutaj rozmawiali o 'kompletnym rozwaleniu balansu pomiedzy postaciami',

pozdrawiam
generalnie bijac kilka targetow RPk byl o wieele przesadzony, bo 1. mial sumaryczne DMG wieksze niz ms/ed 2. mial sporo wiecej hp
teraz bedzie po prostu po rowno, nie wiem o co bul dupy.

update jak najbardziej na +, "drobnymi" zmianami bym tego nie nazwal ^^
ja p******e
Nikt nic nie pisał, że paladyn expi zbyt szybko w porównaniu z EK, gdy to właśnie on był w znacznie gorszej pozycji, a teraz wielki płacz bo trochę się to odwróciło...
Przecież zmiana trybu bicia na 3x3 nie zwiększy jakoś szczególnie expa knighta, więc nie rozumiem o co ten płacz
Tam Seven mówisz, wzrośnie Ci exp/h z 30 na 31 to z radości będziesz trzepał cały dzień Big Grin

a i zapomniałem dodać - osłabienie King Asebena i Ortegona wg mnie słabe, Zajkovski na 700k dał radę wyczyścić roskę MS'em więc.. ;f
ja p******e
Propsuję, podoba mi się to. Pozdrawiam.
(06-03-2016, 17:25:07)Zajkovski napisał(a):  Osłabienie potworów moim zdaniem to zła decyzja. Sorcererem dałem rade wyczyścić roskę. Ktokolwiek podsunął administracji ten pomysł- współczuje mu skilla.

Zgadzam się, teraz zdecydowanie za łatwo będzie ( biorąc pod uwagę, że już apo jest mega osłabione )

Co do zmian, najbardziej podoba mi się fakt, że profesje magiczne będą uderzać 3x3 z diverse weapon. Bardzo fajna zmiana.
It's clobberin time !
  • hahah 3x3 u ek lepszy exp  ? bo niby że ek sie szybko i dobrze expi ? hahahahhahahaahahahah 
  • to wbijta ek 820 k  i wtedy opowiecie jak sie expi ek 
  • bo jak sie nie ma pojęcia o czym sie pisze to sie o tym nie pisze 

• Osłabiliśmy potwory spotykane na niektórych questach - Asben King, Donkey, Medium i Ortegon,

po co ? żeby ms robil sobie solo buty roske itp ? to może wgl wywalcie ek bo po co tank ? do expa sie nie nadaje bo malo bije / do questow nie trzeba bo potwory nic nie bija ... 
niech sie ktos porządnie pie***nie w łeb