Zmiana na motylku.
Witamy ponownie,
dziś  przed każdym restartem serwer będzie NO-PVP, zaraz po automatycznym restarcie po kilku minutach serwer zmieni się na PVP. Zmiany są potrzebne, aby 100k poziom miał szanse na zdobycie przedmiotu, a więc KOSA i do dzieła Smile

Zmiany wejdą w życie 27 listopada około 21.
Ekipa Mazurskiego!
Odpowiedz
Pomysł jest conajmniej chory ... ja proponuje odrazu za wbicie 100k  w ramach  nagrody każdemu do bpka wrzucić 3 motyle, a za wbicie 300k 2 rozowe, co to za idiotyczny pomysł... wprowadzać NO-PVP 5min przed 5 min po,  kombinujecie z tym motylem niemiłosiernie. Odkąd został wprowadzony quest na MBP zawsze tak było, że trzeba było sie postarać, powalczyć, a jak ktoś  nie dawał rady  to kupował od innych za przyzwoitą cene, tak czy siak też musiał się namęczyć locąc (bądź wydać zł na allegro xD). Nie rozumiem w ogóle tego podejścia jedyna rzecz na OTS, która jeszcze jest w cenie i która idzie pohandlowac, a Ty  to psujesz.

Widać, że na siłe chcesz uszczęśliwić graczy, wchodzac im w dupe i ułatwiąjąc grę do granic możliwości, która i tak juz jest banalna, jak już tak bardzo chcesz  iść na ręke to postaw jeszcze alana między arenami, żeby czasem kogoś rece nie rozbolały lataniem taki hektar "za miasto" po taska.

Pomysł z trawą i dźwignia jest trafiony, bo przynajmniej bot nie łapie z automatu motyla, ale brak PVP to jest żenada.
Jeszcze wczoraj  na resie  miałem tą przyjemność bo zabiłem jednego, drugiego, trzeciego i zgarnąłem motyla udało mi sie, miałem satysfakcje, a teraz... stanie przede Mną 19k a ja go bede mógł conajwyżej posmyrać po dupie.

@ A Ty idź wydaj kolejne złotówki na postacie pionku
Właśnie takie allegrusy jak ty sie cieszą z takich zmian, bo to ich jedyna szansa na złapanie czegokolwiek, podejrzewam, ze tobie nawet jakby dać motyla pod ryja to byś go nie złapał bo byś sie potknął o niego i zabił...
Odpowiedz
dzefrej placz zdalej o jakiegos zasranego motyla XDDDDDDDD
Wyjdz moze na dwor pixelowcu ;+
Odpowiedz
ogolnie beka z was, 30 osob na serwie, a vinox przeprowadza jakies k***a rewolucje jakby nie wiadomo co to byl za serwer xDD
Odpowiedz
Masakra co ty vinox odpierdalasz z tym motylem bylo ciezko takim lvl jak 50k zdobyc motyla a ty ulatwiasz im to!! Naprzyszlosc vinox zastanow sie co robisz bo to co ty robisz to jest chore z mojej strony

Wafel: 
Cytat:Zmiany są potrzebne, aby 100k poziom miał szanse na zdobycie przedmiotu
Mandor- 5lv

Yusami - 5lv - ...
Odpowiedz
(28-11-2014, 14:45:45)Matt napisał(a):  ogolnie beka z was, 30 osob na serwie, a vinox przeprowadza jakies k***a rewolucje jakby nie wiadomo co to byl za serwer xDD

x2
A ogolnie, to z motylerem zawsze byly problemy. Nie wiem po co takie ulatwienie, naprawde... Conajmniej zalosne.
To ma sie rozumiec, ze wprowadzasz aktualizacje, ktorych my nie chcemy, a nie chcesz zrealizowac tych, ktore sa potrzebne dla nas? Oki
Odpowiedz
ohohoho placz dalej bo nie zlapiesz motyla, japierdole to takie smutne :C
Odpowiedz
@up
Nie gram juz na tym syfie, synu. Jak chcesz to moge Ci konto sprzedac allegro kidzie :*
Odpowiedz
Zmiana zupełnie nie potrzebna..
Zgadzam się w 100% z Dzefem.
Odpowiedz
Hehe no zmiany olbrzymie tylko Vinox nie masz nawet nawet chwile czasu, aby odpisać mi na email czekam już ponad miesiąc, a sam do mnie pisałeś że na pewno to zrobisz na 2 dzień... Dlatego odechciało mi się już grać na tym serwerze jeżeli tak podchodzisz do graczy, że ich olewasz stawiasz ich na ostatnim miejscu bo fakt co ci da 1 osoba online więcej Wink
Odpowiedz
mam 0 wiadomości na e-mail aktualnie.
Odpowiedz
Conajmniej chory pomysł... Podpisuje się pod dzefem obiema rękami
Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Odpowiedz
Witam wszystkich !!!
Pomysł uważam za bardzo słaby i nie potrzebny.
Kiedyś były reby/1kk lvl i jak ludzie Ci Vinox płakali byś coś zrobił z tym motylkiem i nic.
Widać teraz że na gwałt chcesz utrzymać ludzi na serwie, ale trzeba to było robić dawno temu, a nie obudzić się jak gra tu z rana 5-25 w południe osób.
Dark Knight 0>811.100
Samotny Ninja 0>600.000
Wielki Palek 0> 204.000
Odpowiedz