Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finał Ligi Mistrzów 2013!
Witam, jak wiemy... Już w sobotę o godz. 20.45 na Wembley w Londynie rozpocznie się finał Ligi Mistrzów, w którym o miano najlepszej klubowej drużyny na Starym Kontynencie powalczą Bayern Monachium i Borussia Dortmund. Moje pytanie brzmi, jak obstawiacie mecz?
Za kim jesteście, komu kibicujecie oraz jak myślicie kto wygra z jakim wynikiem Smile?

Szczerze? Mi to jest obojętne kto wygra, iż byłem od początku za Barceloną, a że ona odpadała to może i trochę chcę, aby wygrała Borussia, iż grają tam Polacy (nie myślcie, że jestem sezonowcem.. Po prostu wolę w składzie Polaków niż szwabów). Więc jestem za Borusią, typuję wynik 3:2 dla Borussi Smile

Czekam na wasze typy Smile
2;1 dla borusi Wink.Wydaje mi sie ze maja mocniejszy sklad,choc bayern tez ma dobry Wink
W dupie mam kto wygra. Nie kibicuje nikomu, a większość sezonowców jest za Borussią, bo tam grają Polacy.
[Obrazek: 71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif]
2:0 dla BvB 2x reus Lub 1x reus 1x hummels / schmelzer
3:1 Fcb.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Iż iż iż to troche wkurwia.
Kto mowi ze Bvb ma lepszy sklad? Paranoja k***a, pozatym nie sportowcy tylko kibice, wpierdalajacy czipsy i pijacy piwo przed tv albo w pubie.
Od początku LM typowałem, że w finale będzie BVB lub Galatasaray i któraś z tych dwóch drużyn zagra z Barceloną.. BVB zostało i chciałbym, żeby oni wygrali, bo grają tam Polacy, ale tutaj nie ma się co oszukiwać : O
Bayern jest w tym sezonie nie do wyjebania i typuję wynik 2:1 dla Bayernu
(23-05-2013, 22:49:52)Moondave napisał(a):  Iż iż iż to troche wkurwia.

No wkurwia i to ostro ;p

Ja obstawiam 2;1 dla BorussiSmile od początku im kibicowałem.

Bramki strzelą Lewandowski , Reus ;D
2:1 dla Borussi.

Komu kibicuje? Kibicuje Pogoni Szczecin oraz CLFC<- jak ktos ogarnie to chyle czola
a w finale stawiam na borusie choc maja gorszy sklad + nie zagra goetze ktory ma pseudo "kontuzje" a tak naprawde nie chce grac przeciwko swojemu nowemu klubowi. 2;1 choc jedna z 2 bramek ktoregos z polakow.
Bayern roz*ebie te gówna z Dortmundu 3:1.

@sasha

Naucz się człowieku pisać po polsku, a nie same powtórzenia ( czyt. iż, iż, iż )
It's clobberin time !
chelsea londyn footbal club.
Elo.
(24-05-2013, 13:59:00)Chester napisał(a):  Komu kibicuje? Kibicuje Pogoni Szczecin oraz CLFC<- jak ktos ogarnie to chyle czola
a w finale stawiam na borusie choc maja gorszy sklad + nie zagra goetze ktory ma pseudo "kontuzje" a tak naprawde nie chce grac przeciwko swojemu nowemu klubowi. 2;1 choc jedna z 2 bramek ktoregos z polakow.

A co gadałeś z Kloppem że lepiej wiesz? gdyby Goetze nie miał kontuzji to z pewnością by zagrał bo by nie mieli nic do stracenia a tak to będą grali w "10" bo Groskrojca nie liczę bo tylko on będzie im przeszkadzał.
(24-05-2013, 18:55:24)pecz01 napisał(a):  
(24-05-2013, 13:59:00)Chester napisał(a):  Komu kibicuje? Kibicuje Pogoni Szczecin oraz CLFC<- jak ktos ogarnie to chyle czola

A co gadałeś z Kloppem że lepiej wiesz? gdyby Goetze nie miał kontuzji to z pewnością by zagrał bo by nie mieli nic do stracenia a tak to będą grali w "10" bo Groskrojca nie liczę bo tylko on będzie im przeszkadzał.

Goetze to było pewne że nie zagra w finale jak bedzie z bayernem i kontuzji żadnej nie ma..
Czester co Ty pierdolisz za głupoty, że nie ma kontuzji.. Chyba w klubie mają lekarzy, którzy dobrze się znają na swoim fachu, co?
Głupie takie gadanie, że "pseudo" kontuzja, bo do nich odejdzie po finale..
TU SIĘ JEBNIJ XD

CLFC - Chelsea London < 3 All The Blues, All the way

Ja jestem za BVB, choć Bayern jest mocniejszy. Mówicie tak o sezonowcach, ale co jest dziwnego w tym, że kibicuje się drużynie w której grają nasi rodacy?
tak cos czuje, ze bayern
(24-05-2013, 22:28:59)Chester napisał(a):  
(24-05-2013, 18:55:24)pecz01 napisał(a):  

Goetze to było pewne że nie zagra w finale jak bedzie z bayernem i kontuzji żadnej nie ma..

Czegoś nie rozumiesz.. naprawde myślisz że 21 latek odpuściłby sobie finał? bo JEŚLI NAPRAWDE nie miałby kontuzji to by zrobił wszystko by wystąpić .. TO NIE JEST polska liga gdzie kopaczą niechce się grać bo 100 tyś miesięcznie to mało.

Dniem dzisiejszym Borussia żegna się z sezonowcami Mia San Mia !!!!!!!!!!!!!!!!
(25-05-2013, 10:04:21)Cycek napisał(a):  tak cos czuje, ze bayern

tak żem czuł
Ja też dobrze czułem. Lewandowski pajac nie umie grać fair. Gdyby to był Pepe to już zawieszenie na pare meczy + proces za rasizm. BEKA
It's clobberin time !

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości