Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer 7.6 EXP na respie
A więc mam takie pytanie:
Nie raz widzę ludzi (np. ms'a) z full eq bez zorda ogarniającego respa Onibali z palcem w dupie. Jak!?
Ja jak przykładowo biorę jednego Onibala to on mi z łapy +/- 55% HP bierze (przy full eq bez zorda) z łapy. Często ledwo z życiem uchodzę przy 1 Onibalu, więc jak ja mam expić na respie? Big Grin
MS: 50k
Full eq bez zorda

Wytłumaczcie mi bo ja tego nie ogarniam Big GrinD
Albo schodki, albo biegając z nimi, wierz mi da rade ogarnąć..
A jak nie dajesz na prawdę rady zawsze pozostaje arena i brać po jednym onibalu..
Kiedyś było trudniej i dawalismy rade wszyscy ;o
ja ogarniałem onibale bez mbp zorda i e ringa to nie jest wyczyn lataj z nimi po respie jak za dużo będzie wróć się ubij i leć dalej Big Grin
Ms z full eq to czolg. Biegnie przez caly resp nie zatrzymujac sie i tyle ue ue . A ty jak jesttes RP to bierz po 3-4 onibale na arence do sciany i z samego bolta i full vita.
na 50k ciezko ogarniac onibale na respie.. lepiej arenki po 1-2 bo resp to od 70k dobry tak jak to jest na glownym statku.
Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Powoli delikatnie wszystko sie da najlepiej spierdzielac przed nimi ale tak tez czasem jest ciezko takze po 1-2 arenka albo schodki i sie wyrobisz Big Grin wedlug mnie azerki- onibale to najgorszy okres expienia ;D
Onibale przynajmniej dla mnie to bardzo przyjemny exp. Do 60-70k na arence pozniej lajtowo na respie sie lata. Oczywiscie mowie nie o full eq. (zord)
Mógłbys expic na schodach ale Vinox oczywiście musiał dodać jakiś idiotyczny skrypt blokujący "skakanie"
It's clobberin time !
ja tam expiłem do 70k na azerach msem
(01-02-2013, 22:54:00)Aknaar napisał(a):  ja tam expiłem do 70k na azerach msem

Chyba tak samo będę musiał Smile
No tak, i popróbuj następnym razem na czym Ci wygodnie a nie odrazu na forum piszesz ;p
(02-02-2013, 0:10:11)Aknaar napisał(a):  No tak, i popróbuj następnym razem na czym Ci wygodnie a nie odrazu na forum piszesz ;p

O ile dobrze wiem to chyba forum jest od tego Smile
jebaj na azerkach do 70k lvl a później na onibale arenka
[Obrazek: 470_moja_sygna.jpg]
(02-02-2013, 13:21:52)Skrillex napisał(a):  
(02-02-2013, 12:58:03)Rah3b napisał(a):  O ile dobrze wiem to chyba forum jest od tego Smile
jebaj na azerkach do 70k lvl a później na onibale arenka

Sorry Chudy, ale on za pewne nie chce wyłapać bana za bota jak ty : ]

Hmmmm od kiedy ja dostałem bana za bota HuhHuhHuhHuhHuh
[Obrazek: 470_moja_sygna.jpg]