Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co gracze Mazurskiego robią w wolnym czasie?
@up Ty i melanz hahahahahah jak Ty z domu nie wychodzisz
@t only dwor
Odpowiedz
jednoreki bandyta, nawet 4 razy dziennie
Odpowiedz
mam nadzieję, że poprzednikowi chodziło o automaty Tongue

ja pykam na gitarce, słabo wychodzi ale umiem już parę piosenek Kazika, bo łatwe akordy
Odpowiedz
To i ja się pochwalę, bo w wolnym czasie zajmuję się własnym biznesem + współpracuje z fundacją Młodzi dla sukcesu, pomagam innym po prostu ^^
Jak ktoś chętny to zapraszam na PW, bo mój biznes może założyć każdy :p, a że prowadzimy również konferencje internetowe, to nie ma problemu ze zdobywaniem wymaganej wiedzy Big Grin
Odpowiedz
Melanż, studia, palenie "babki" no i ćpanie sportu he ;d

MAMY GEEEST Wink TO JEST NWJ!
Odpowiedz
(17-10-2013, 23:19:09)Fatalek napisał(a): Melanż, studia, palenie "babki" no i ćpanie sportu he ;d

przestań jak Ty masz 14 lat to jakie studia ??

#t

dzien dobry w wolnym czasie pogrywam w szachy
Odpowiedz
Pykam coś tam na gitarce klasycznej i biegam wieczorami po mieście Wink
Odpowiedz
jade na ręcznym ..........................................
Odpowiedz
Ide na zakupy, albo slucham muzyki.
Odpowiedz
Oglądam seriale, czytam, spaceruję. Smile Czasem też czytam w necie poradniki motoryzacyjne. ostatnio na przykład trafiłam na taki Smile Przyznam, że się przydał w praktyce Smile
Odpowiedz