Forum Mazurski OTS
Rook Deletera - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Serwer Mazurski OTS 7.6 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bugi (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Rook Deletera (/showthread.php?tid=20437)



Rook Deletera - StevFrench - 29-12-2022

Halo!? Z jakiej paki dostałem deletere?! Nie mialem nic wspólnego z tym co siedziało w temple rook. Tak jak inni zebralem sobie itemy... Ja delete a reszta nic


RE: Rook Deletera - Vedziorek - 29-12-2022

Potwierdzam, ten pan przyjął tylko paczkę od Świętego Mikołaja, to chyba nic złego.


RE: Rook Deletera - Vinox - 30-12-2022

To jest zły dział. Proszę napisać go w skargach. Zamykam.