![]() |
|
Rook Deletera - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Serwer Mazurski OTS 7.6 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Bugi (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=8) +--- Wątek: Rook Deletera (/showthread.php?tid=20437) |
Rook Deletera - StevFrench - 29-12-2022 Halo!? Z jakiej paki dostałem deletere?! Nie mialem nic wspólnego z tym co siedziało w temple rook. Tak jak inni zebralem sobie itemy... Ja delete a reszta nic RE: Rook Deletera - Vedziorek - 29-12-2022 Potwierdzam, ten pan przyjął tylko paczkę od Świętego Mikołaja, to chyba nic złego. RE: Rook Deletera - Vinox - 30-12-2022 To jest zły dział. Proszę napisać go w skargach. Zamykam. |