![]() |
|
Necrolux - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3) +--- Dział: Odejścia i powitania. (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=27) +--- Wątek: Necrolux (/showthread.php?tid=20400) |
Necrolux - Necrolux - 18-09-2022 Hejka, Moze to i oklepane ale takze zegnam sie z serverem, pozdrowki dla Kliny, Arka, Nestora, jak i przeciwnikow ktorzy potrafili wbrew pozorom być "godnymi" przeciwnikami, gralem tu ponad rok, ale nie ma do czego wracac powodzenia i essassitobtw. wszystkie moje postacie sprzedane, takze co zlego to nie ja
RE: Necrolux - Klina1989 - 25-02-2023 Wielkim zaszczytem było grać razem z tobą!!! <3
|