Forum Mazurski OTS
Necrolux - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Odejścia i powitania. (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Necrolux (/showthread.php?tid=20400)



Necrolux - Necrolux - 18-09-2022

Hejka,
Moze to i oklepane ale takze zegnam sie z serverem, pozdrowki dla Kliny, Arka, Nestora, jak i przeciwnikow ktorzy potrafili wbrew pozorom być "godnymi" przeciwnikami, gralem tu ponad rok, ale nie ma do czego wracac Smile powodzenia i essassito

btw. wszystkie moje postacie sprzedane, takze co zlego to nie ja Smile


RE: Necrolux - Klina1989 - 25-02-2023

Wielkim zaszczytem było grać razem z tobą!!! <3 Smile