Forum Mazurski OTS
Polska-Austria - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: Konkursy, Licytacje i Eventy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Wątek: Polska-Austria (/showthread.php?tid=19607)



Polska-Austria - Savater - 21-03-2019

Witam was, otóż mam taką małą zabawę dla was, bo mi sie nudzi troszeczkę Big Grin
Jako że dzisiaj się odbędzie mecz Polska-Austria mam dla was mały konkurs.
Będziecie mogli obstawiać kto wygra,wynik,oraz nawet kto strzeli bramkę.
Teraz zasady konkursu:

Piszemy w temacie kto waszym zdaniem wygra itp, podaję taki przykład:

Polska 2-0, Piątek strzeli 2 bramki.

A teraz co do nagród wyglądają one następująco:

Poprawne obstawienie wyniku meczu 7 sztab-700 ng
Poprawne obstawienie wygranego zespołu 5 sztab
Poprawne obstawienie piłkarza/piłkarzy którzy strzelili bramki 2 sztaby,nagroda się sumuje jeżeli traficie w więcej strzelców jak jednego.

Oczywiście jeżeli traficie wszystkie w/w pozycje też się sumują.

Bawimy się do trzech pierwszych miejsc,więc powodzenia Tongue

#Posty po meczu nie będą brane pod uwagę.


RE: Polska-Austria - 20162017 - 21-03-2019

2:1 dla Polski. ..................................


RE: Polska-Austria - buddy - 21-03-2019

2-1 w plecy.. oni pokaza sie dopiero na 2 meczu xD


RE: Polska-Austria - wisnia742 - 21-03-2019

3:1 dla Austrii

Nie znam się na piłce, także nie obstawie który zawodnik strzeli.

__________________________________


RE: Polska-Austria - Vertez121 - 21-03-2019

2:1 Austria  ..........................................


RE: Polska-Austria - Rooki - 21-03-2019

2-0 Polska, strzeli - lewandowski.


RE: Polska-Austria - Novi - 21-03-2019

3:1 Polska. MILIK, GROSIK, PIĄTEK


RE: Polska-Austria - Ulthar - 21-03-2019

PIJO PIJO PIJO
2:0 MOI KRAJANIE, STRZELA PIJO PIJO PIJO


RE: Polska-Austria - Alone - 21-03-2019

2:1 Polska, Lewandowski Grosicki


RE: Polska-Austria - adam97.14 - 21-03-2019

Polska 2 - 1 Austria.
Gole Robert Lewandowski (2 bramki) - Marko Arnautović (1 bramka).


RE: Polska-Austria - Savater - 21-03-2019

Po 1 połowie zamykam temat, wyniki ogłoszone albo dziś albo jutro.Ci co wygrają będą proszeni o podanie na forum nicków w grze mi na pw.


#edit
Ok nikt nie trafił ani wyniku ani dokładnie nie napisał ze polska wygra wiec tak
1 miejsce:20162017 jako obstawienie wygranego zespolu wygrywa 5 sztab <Dostał nagrode
2 miejsce:rooki  za wybranie wygranej drużyny 5 sztab
3 miejsce: Novi za wytypowanie pilkarza co strzelił również 2 sztaby plus za wybranie wygranej drużyny 5 sztab

 adam97.14 oraz Alone oraz Ultek dostaną nagroda pocieszenia
Dzięki wszystkim za zabawę ^^

Podać mi nicki na forum z gry.


RE: Polska-Austria - Rooki - 22-03-2019

Knieght moj nick, więc mozesz wysłać.


RE: Polska-Austria - Savater - 24-03-2019

Ok nagrody rozdane, zamykam.