![]() |
|
Polska-Austria - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Konkursy, Licytacje i Eventy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=33) +--- Wątek: Polska-Austria (/showthread.php?tid=19607) |
Polska-Austria - Savater - 21-03-2019 Witam was, otóż mam taką małą zabawę dla was, bo mi sie nudzi troszeczkę ![]() Jako że dzisiaj się odbędzie mecz Polska-Austria mam dla was mały konkurs. Będziecie mogli obstawiać kto wygra,wynik,oraz nawet kto strzeli bramkę. Teraz zasady konkursu: Piszemy w temacie kto waszym zdaniem wygra itp, podaję taki przykład: Polska 2-0, Piątek strzeli 2 bramki. A teraz co do nagród wyglądają one następująco: Poprawne obstawienie wyniku meczu 7 sztab-700 ng Poprawne obstawienie wygranego zespołu 5 sztab Poprawne obstawienie piłkarza/piłkarzy którzy strzelili bramki 2 sztaby,nagroda się sumuje jeżeli traficie w więcej strzelców jak jednego. Oczywiście jeżeli traficie wszystkie w/w pozycje też się sumują. Bawimy się do trzech pierwszych miejsc,więc powodzenia ![]() #Posty po meczu nie będą brane pod uwagę. RE: Polska-Austria - 20162017 - 21-03-2019 2:1 dla Polski. .................................. RE: Polska-Austria - buddy - 21-03-2019 2-1 w plecy.. oni pokaza sie dopiero na 2 meczu xD RE: Polska-Austria - wisnia742 - 21-03-2019 3:1 dla Austrii Nie znam się na piłce, także nie obstawie który zawodnik strzeli. __________________________________ RE: Polska-Austria - Vertez121 - 21-03-2019 2:1 Austria .......................................... RE: Polska-Austria - Rooki - 21-03-2019 2-0 Polska, strzeli - lewandowski. RE: Polska-Austria - Novi - 21-03-2019 3:1 Polska. MILIK, GROSIK, PIĄTEK RE: Polska-Austria - Ulthar - 21-03-2019 PIJO PIJO PIJO 2:0 MOI KRAJANIE, STRZELA PIJO PIJO PIJO RE: Polska-Austria - Alone - 21-03-2019 2:1 Polska, Lewandowski Grosicki RE: Polska-Austria - adam97.14 - 21-03-2019 Polska 2 - 1 Austria. Gole Robert Lewandowski (2 bramki) - Marko Arnautović (1 bramka). RE: Polska-Austria - Savater - 21-03-2019 Po 1 połowie zamykam temat, wyniki ogłoszone albo dziś albo jutro.Ci co wygrają będą proszeni o podanie na forum nicków w grze mi na pw. #edit Ok nikt nie trafił ani wyniku ani dokładnie nie napisał ze polska wygra wiec tak 1 miejsce:20162017 jako obstawienie wygranego zespolu wygrywa 5 sztab <Dostał nagrode 2 miejsce:rooki za wybranie wygranej drużyny 5 sztab 3 miejsce: Novi za wytypowanie pilkarza co strzelił również 2 sztaby plus za wybranie wygranej drużyny 5 sztab adam97.14 oraz Alone oraz Ultek dostaną nagroda pocieszenia Dzięki wszystkim za zabawę ^^ Podać mi nicki na forum z gry. RE: Polska-Austria - Rooki - 22-03-2019 Knieght moj nick, więc mozesz wysłać. RE: Polska-Austria - Savater - 24-03-2019 Ok nagrody rozdane, zamykam. |