![]() |
|
Teleport do wyjścia na Wall Event - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Serwer Mazurski OTS 7.6 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Bugi (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=8) +--- Wątek: Teleport do wyjścia na Wall Event (/showthread.php?tid=19326) |
Teleport do wyjścia na Wall Event - Aslan - 23-04-2018 Było wspominane juz wcześniej jednak zostały dodane i po kilku dniach usunięte jak możecie dodajcie ! RE: Teleport do wyjścia na Wall Event - Gm Azerbek - 24-04-2018 Po co dodawać coś takiego skoro ludzie wiedzą doskonale, że tam nie można lognąć - wydaję mi się, że ludzie to robią specjalnie,. |