![]() |
|
Błąd w grze! - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Serwer Mazurski OTS 7.6 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Bugi (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=8) +--- Wątek: Błąd w grze! (/showthread.php?tid=18803) |
Błąd w grze! - Kosiaraa - 15-04-2016 Witajcie kochani, Ostatnio podczas żniw zauważyłem błąd. Chodzi o blokujące drogę pole siłowe, które utrzymuje się po ścięciu zboża. Błąd ten ma miejsce na quescie 5ng. http://ifotos.pl/zobacz/powaznybu_ssexaaq.png ![]() Pozycja, w której stoję na zdjęciu to: 832 1534 7 Pozdrawiam. RE: Błąd w grze! - Ulthar - 15-04-2016 Jeżeli podajesz jakiekolwiek błędy mapy podawaj pozycje /pos RE: Błąd w grze! - DarkKnight - 16-04-2016 To nie jest błąd, tylko celowo zostało to tak stworzone. Nie wiem czy teraz to jest quest na 5ng, ale kiedyś to był o ile pamiętam event, który polegał na ścięciu zboża i jako pierwszy dostaniu się do nagrody, a to po prostu mała blokada.
RE: Błąd w grze! - Ulthar - 16-04-2016 (16-04-2016, 8:11:43)DarkKnight napisał(a): To nie jest błąd, tylko celowo zostało to tak stworzone. No tak to event, błędem to nie jest, ale jak wspomniałem wcześniej następnym razem mimo wszystko /pos /zamykam |