Forum Mazurski OTS
Błąd w grze! - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Serwer Mazurski OTS 7.6 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bugi (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Błąd w grze! (/showthread.php?tid=18803)



Błąd w grze! - Kosiaraa - 15-04-2016

Witajcie kochani,
Ostatnio podczas żniw zauważyłem błąd. Chodzi o blokujące drogę pole siłowe, które utrzymuje się po ścięciu zboża. Błąd ten ma miejsce na quescie 5ng.
http://ifotos.pl/zobacz/powaznybu_ssexaaq.png
[Obrazek: powaznybu_ssenprq.jpg]

Pozycja, w której stoję na zdjęciu to: 832 1534 7
Pozdrawiam.


RE: Błąd w grze! - Ulthar - 15-04-2016

Jeżeli podajesz jakiekolwiek błędy mapy podawaj pozycje /pos


RE: Błąd w grze! - DarkKnight - 16-04-2016

To nie jest błąd, tylko celowo zostało to tak stworzone.
Nie wiem czy teraz to jest quest na 5ng, ale kiedyś to był o ile pamiętam event, który polegał na ścięciu zboża i jako pierwszy dostaniu się do nagrody, a to po prostu mała blokada. Smile


RE: Błąd w grze! - Ulthar - 16-04-2016

(16-04-2016, 8:11:43)DarkKnight napisał(a): To nie jest błąd, tylko celowo zostało to tak stworzone.
Nie wiem czy teraz to jest quest na 5ng, ale kiedyś to był o ile pamiętam event, który polegał na ścięciu zboża i jako pierwszy dostaniu się do nagrody, a to po prostu mała blokada. Smile

No tak to event, błędem to nie jest, ale jak wspomniałem wcześniej następnym razem mimo wszystko /pos
/zamykam