![]() |
|
Strona 7.6 Literówka na stronie - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Serwer Mazurski OTS 7.6 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Bugi (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=8) +--- Wątek: Strona 7.6 Literówka na stronie (/showthread.php?tid=18366) |
Literówka na stronie - Mathewewew - 10-12-2015 Proponuję poprawić. Strona servera jest jego wizytówką, a jak nowy, potencjalny gracz takie coś zobaczy, to od razu mu się włączy w głowie coś typu: "Hmm, zrobione na odpierdol".
RE: Literówka na stronie - Norbi - 10-12-2015 Również w regulaminie serwer piszę iż nie można używać botów, a można. RE: Literówka na stronie - DarkKnight - 11-12-2015 Po prostu regulamin nie jest jeszcze zaktualizowany Ale proponuję poprawić ten błąd z literówką, bo jak kolega zaznaczył strona to wizytówka serwera. A regulamin to rzadko kto czyta
RE: Literówka na stronie - Mathewewew - 11-12-2015 Zostało poprawione, zamykam temat. |