![]() |
|
7.6 Alan Rook - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Serwer Mazurski OTS 7.6 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Bugi (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=8) +--- Wątek: 7.6 Alan Rook (/showthread.php?tid=18346) |
Alan Rook - Diablo - 04-12-2015 23:30 Prosze bardzo! Wygrales 2 ng za 450 punktow. Alan na rooku zamiast 2 ng nagrody daje 2 sc RE: Alan Rook - Novi - 04-12-2015 I to za 450 pkt :') A wbić 600 pkt na rooku u Alana to duży wyczyn. Ogólnie wszystkie taski na rooku sa do poprawy, w ogole sie dziwie ze chce Ci sie je robić. RE: Alan Rook - Norbi - 04-12-2015 Vinox zawsze miał, ma i mieć będzie w dupie rook. Dlatego tak liczne osoby tam grają C: RE: Alan Rook - Vinox - 07-12-2015 taski poprawione, mr diablo miał sprawdzić czy taka zmiana odpowiada. |