Forum Mazurski OTS
7.6 Alan Rook - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Serwer Mazurski OTS 7.6 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bugi (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: 7.6 Alan Rook (/showthread.php?tid=18346)



Alan Rook - Diablo - 04-12-2015

23:30 Prosze bardzo! Wygrales 2 ng za 450 punktow.
Alan na rooku zamiast 2 ng nagrody daje 2 sc


RE: Alan Rook - Novi - 04-12-2015

I to za 450 pkt :')

A wbić 600 pkt na rooku u Alana to duży wyczyn.

Ogólnie wszystkie taski na rooku sa do poprawy, w ogole sie dziwie ze chce Ci sie je robić.


RE: Alan Rook - Norbi - 04-12-2015

Vinox zawsze miał, ma i mieć będzie w dupie rook. Dlatego tak liczne osoby tam grają C:


RE: Alan Rook - Vinox - 07-12-2015

taski poprawione, mr diablo miał sprawdzić czy taka zmiana odpowiada.