Forum Mazurski OTS
Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja (/showthread.php?tid=14685)

Strony: 1 2


RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - 613424 - 06-12-2012

Pozdro ziomki SmileI nadejdzie pora i na mnie ;p


RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Rah3b - 06-12-2012

Szkoda że odchodzicie no ale wiek robi swoje xd Smile A tak to szczęścia w prywatnym życiu obojga wam życzę Smile


RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Luno Thay - 06-12-2012

Mozna bylo sie tego spodziewac Smile Powodzenia wam zycze w dalszym zyciu :*

Papa Averxes \,,,/

Papa Sirus :*


RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - bastianin - 06-12-2012

Szkoda ,że odchodzicie Confused
Ale żeby rolus dostal tutora ?! znowu będa free banki


RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Fatalek - 06-12-2012

Nie rozumiem tego jak można być w ekipie i grać w ogóle w Tibię mając 22/23 lata i nie zgarniając żadnego profitu z wykonywanej pracy. To jest tylko marnowanie Swojego czasu, ale to Twoje życie nie moje. Trochę lipa, że odchodzicie, Vinox przyjmie znów jakiś 15 latków, którzy nie ogarniają i jedynie trzymają się swojej pozycji poprzez lizanie dupy. Felek dalej będzie bocił i sprawdzał boty, Rolus będzie lizał dupę (Wiadomo, że pozycję otrzymał poprzez Felka, ale i tak się wykręcą). New nothing... Trzymajcie się Smile


RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Danysus - 06-12-2012

Super miód niech będzie z Wami.


RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Cinasek - 06-12-2012

Trochę szkoda, że tak wyszło ale cóż wasza decyzja Smile
Powodzenia w życiu Smile


RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Roxrite - 06-12-2012

szkoda ze Sirek opuszczach gre fajnie na gc sie spinalo z tb;d


RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Rainer - 06-12-2012

hah 2 kolejnych madruch ludzi sie znalazlo ;] Gratulacje ;d lepiej pozno niz wcale ^^


RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Massey - 08-12-2012

Straconego czasu na tibie juz nie odzyskasz Sir, to co po rezygnować?


RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Pumaz - 09-12-2012

to mój 100 post... Dziękuję za miłe słowa od was i te gorsze... mam nadzieję że lepiej się wam gra bez nas.. Averxesem gra Kuzyn ja pasy podałem komuś...

Ps. Na każdego przyjdzie czas... narazie Wink