![]() |
|
Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3) +--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26) +--- Wątek: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja (/showthread.php?tid=14685) Strony:
1
2
|
RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - 613424 - 06-12-2012 Pozdro ziomki I nadejdzie pora i na mnie ;p
RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Rah3b - 06-12-2012 Szkoda że odchodzicie no ale wiek robi swoje xd A tak to szczęścia w prywatnym życiu obojga wam życzę
RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Luno Thay - 06-12-2012 Mozna bylo sie tego spodziewac Powodzenia wam zycze w dalszym zyciu :* Papa Averxes \,,,/ Papa Sirus :* RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - bastianin - 06-12-2012 Szkoda ,że odchodzicie ![]() Ale żeby rolus dostal tutora ?! znowu będa free banki RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Fatalek - 06-12-2012 Nie rozumiem tego jak można być w ekipie i grać w ogóle w Tibię mając 22/23 lata i nie zgarniając żadnego profitu z wykonywanej pracy. To jest tylko marnowanie Swojego czasu, ale to Twoje życie nie moje. Trochę lipa, że odchodzicie, Vinox przyjmie znów jakiś 15 latków, którzy nie ogarniają i jedynie trzymają się swojej pozycji poprzez lizanie dupy. Felek dalej będzie bocił i sprawdzał boty, Rolus będzie lizał dupę (Wiadomo, że pozycję otrzymał poprzez Felka, ale i tak się wykręcą). New nothing... Trzymajcie się
RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Danysus - 06-12-2012 Super miód niech będzie z Wami. RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Cinasek - 06-12-2012 Trochę szkoda, że tak wyszło ale cóż wasza decyzja ![]() Powodzenia w życiu
RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Roxrite - 06-12-2012 szkoda ze Sirek opuszczach gre fajnie na gc sie spinalo z tb;d RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Rainer - 06-12-2012 hah 2 kolejnych madruch ludzi sie znalazlo ;] Gratulacje ;d lepiej pozno niz wcale ^^ RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Massey - 08-12-2012 Straconego czasu na tibie juz nie odzyskasz Sir, to co po rezygnować? RE: Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja - Pumaz - 09-12-2012 to mój 100 post... Dziękuję za miłe słowa od was i te gorsze... mam nadzieję że lepiej się wam gra bez nas.. Averxesem gra Kuzyn ja pasy podałem komuś... Ps. Na każdego przyjdzie czas... narazie
|