![]() |
|
Update - ROOK (zapowiedź)! - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3) +--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26) +--- Wątek: Update - ROOK (zapowiedź)! (/showthread.php?tid=14477) Strony:
1
2
|
RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Wannabe - 09-11-2012 [quote='Axorio' pid='99444' dateline='1352403503'] Mogles zostawic Rolusia ;[ teraz przez ciebie chlopak sie zalamie i nie bedzie gral na mazurku XDDDDDDDD Kolego wybierz się do szkoły, bo nawet czytanie ze zrozumieniem to dla Ciebie problem :C. #top. To było pewne, że Olga i Ek Dassi - czyt. Rolus zostaną xd. Sasha w końcu ucieszy się i nie będzie płakał, że na rooku nic nie ma .
RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Daniel3k - 09-11-2012 Olga dobry wybór Roluś zły tyle odemnie. RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Nice Mag - 09-11-2012 Roluś dobry wybór, Olga też dobry ale jeszcze Cristiano powinien być ;d RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Chemik - 09-11-2012 Crystiano za mało na serva wchodził, a Assassina Admirau czy coś takiego, nie widziałem... RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Cinasek - 09-11-2012 No w końcu odzyskałem konto na forum ![]() A co do tematu. No, pogram sobie na rooku :] Gratuluję Olga i Rolusiowi, zasłużyli, ja nie Niestety nie mogę teraz poświęcać za wiele czasu na grę ![]() Pozdrawiam MT oraz życzę sukcesów
RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Samuś - 09-11-2012 Nom w końcu wprowadzili coś na rooku : ) Już nie mogę się doczekać : ) RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Chemik - 10-11-2012 (09-11-2012, 20:51:22)Samuś napisał(a): Nom w końcu wprowadzili coś na rooku : ) Już nie mogę się doczekać : ) Długie męczenie Winoksa się opłaciło. Niedługo up na Wyspie Nowych
RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Rumcajs - 11-11-2012 Nie znam jeszcze tych osób, ale mam nadzieję, że dobrze będzie mi się z nimi grało. Tym więcej up'ów w grze tym lepiej , czekamy na kolejne...
|