Forum Mazurski OTS
Update - ROOK (zapowiedź)! - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Update - ROOK (zapowiedź)! (/showthread.php?tid=14477)

Strony: 1 2


RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Wannabe - 09-11-2012

[quote='Axorio' pid='99444' dateline='1352403503']
Mogles zostawic Rolusia ;[ teraz przez ciebie chlopak sie zalamie i nie bedzie gral na mazurku XDDDDDDDD

Kolego wybierz się do szkoły, bo nawet czytanie ze zrozumieniem to dla Ciebie problem :C.

#top.
To było pewne, że Olga i Ek Dassi - czyt. Rolus zostaną xd.

Sasha w końcu ucieszy się i nie będzie płakał, że na rooku nic nie ma Big Grin.


RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Daniel3k - 09-11-2012

Olga dobry wybór Roluś zły tyle odemnie.


RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Nice Mag - 09-11-2012

Roluś dobry wybór, Olga też dobry ale jeszcze Cristiano powinien być ;d


RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Chemik - 09-11-2012

Crystiano za mało na serva wchodził, a Assassina Admirau czy coś takiego, nie widziałem...


RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Cinasek - 09-11-2012

No w końcu odzyskałem konto na forum Big Grin
A co do tematu. No, pogram sobie na rooku :]
Gratuluję Olga i Rolusiowi, zasłużyli, ja nie Smile Niestety nie mogę teraz poświęcać za wiele czasu na grę Smile
Pozdrawiam MT oraz życzę sukcesów Tongue


RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Samuś - 09-11-2012

Nom w końcu wprowadzili coś na rooku : ) Już nie mogę się doczekać : )


RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Chemik - 10-11-2012

(09-11-2012, 20:51:22)Samuś napisał(a): Nom w końcu wprowadzili coś na rooku : ) Już nie mogę się doczekać : )

Długie męczenie Winoksa się opłaciło. Niedługo up na Wyspie Nowych Cool


RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Rumcajs - 11-11-2012

Nie znam jeszcze tych osób, ale mam nadzieję, że dobrze będzie mi się z nimi grało.
Tym więcej up'ów w grze tym lepiej Cool, czekamy na kolejne...