![]() |
|
Update - ROOK (zapowiedź)! - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3) +--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26) +--- Wątek: Update - ROOK (zapowiedź)! (/showthread.php?tid=14477) Strony:
1
2
|
Update - ROOK (zapowiedź)! - Vinox - 08-11-2012 Witamy, już na początku przyszłego tygodnia możemy spodziewać się nowego przedmiotu na rooku, który na pewno polepszy i zachęci grę, będzie on dostępny od 5000 poziomu stworzyliśmy, a bardziej (Luno Thay Rookslayer, ja tylko poprawiłem i dopisałem kilka misji) kilkanaście NOWYCH, a zarazem ciekawych misji na które nie jeden gracz poświeci trochę czasu. Dodatkowo na wyspie dla początkujących wraz z nowym przedmiotem pojawi się kilka nowych terenów które będą dostępne tylko w momencie wykonania poszczególnych zadań niekoniecznie akurat nowego qestu (tutaj szykujemy niespodziankę). Więcej informacji co do wyspy początkującej pojawi się na początku przyszłego tygodnia. Z góry przepraszamy, że tak długo to trwało miejmy nadzieję, że wasze czekanie się opłaci. Korzystając z okazji chciałbym poinformować że niestety, albo stety do ekipy przechodzą: - Olga - Rolus Osoby które nie przeszły 7-dniowego testu mogą uzyskać informację oraz powód na e-mail: mazurskiTeam@wp.pl Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na serwerze oraz forum! Ekipa Mazurskiego! RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Freszol - 08-11-2012 No widzę że rookstayerzy będą mieli co robić, ciekawe komu przypadnie 1 zaszczytne miejsce skończenia questu. @co do tutorów mam nadzieję że dobrze się będziecie sprawowali i życzę powodzenia
RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Sasha - 08-11-2012 Vinox, w końcu po tak długim czasie wprowadzisz coś dla Rooka, co urozmaici grę! W końcu, może już gra na Rooku nie będzie, aż taka monotonna. Szczerze, to jestem ciekaw co takiego wprowadzisz w życie, co zachęci do gry na Rooku. Jeżeli coś przemyślanego, co na pewno urozmaici grę w 100%, to pogram sobie, oraz stracę swój cenny czas na ogarnięcie całej Aktualizacji. Vinox, mam nadzieje, że nie poszedłeś na łatwiznę ''jak to się mówi'', oraz na prawdę sporo pracy włożyłeś w Upa na Rooku. Jak na tyle czekania myślę, że to nie ostatni Update na kilka miechów, a zrobisz coś nowego niedługo (za kilka tygodni). Co do tutorów, dziś pisałem an Game-Chat z Rolus'em. Bardzo w porządku gość - myślę, że słuszna decyzja. Co do ''Olgi'', nie znam go/jej, ale myślę, że dobrze spełni rolę jako ktoś z Administracji. Vinox, polać tobie za tę Aktualizację na tym Rooku, który umarł
RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Danysus - 08-11-2012 No to, że Olga i Rolus zostaną to raczej było jasne. Chociaż Olga trochę dziwnie się czasem zachowuje na GC ale mniejsza z tym - wybór Vinox'a.
RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Rusher - 08-11-2012 No zapowiedź prezentuje się nieźle jak na razie, zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce. Jeżeli chodzi o wybór tutorów to myślę, że Tylko Roluś powinien przejść, bo Olga czasem się dziwnie zachowuje, a mało uczestniczy na GC - bo ogólnie nie za często loguje. RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Luno Thay - 08-11-2012 Mam nadzieje ze dosc trudne i ciezkie do zdobycia przedmioty Dodalem ja oraz Vinox od siebie. Mam nadzieje ze zaciekawia was misje i ze beda na tyle trudne. Co do Ekipy bardzo dobry wybór! RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Chemik - 08-11-2012 Mam nadzieję, że questy jak i nowa ekipa wypali. RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Axorio - 08-11-2012 Mogles zostawic Rolusia ;[ teraz przez ciebie chlopak sie zalamie i nie bedzie gral na mazurku XDDDDDDDD @t I tak nie gram na rooku. RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Varial - 08-11-2012 @up Przecież Rolus zostaje w ekipie XD #top Bardzo fajnie, że wkońcu dzieje się coś na rooku, może zrobie sobie te questy. @Chemik Co z tego, że nie gram ? Jak będę chcial to sobie zrobie, co Cie to interesuje. RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Legend - 08-11-2012 Witam. Z tej strony Olga. Chciałbym wytłumaczyć moją rzadszą obecność ostatnimi czasami na serwerze. A więc: jest ona spowodowana problemami zdrowotnymi. I to dość poważnymi. Myślę, że to już nie jest wasza sprawa. Gdy tylko mój stan zdrowotny się polepszy lub bd mniej czasu spędzał w szpitalu, na badaniach itd. to bd się częściej pojawiał. Pytanie do wszystkich "zainteresowanych": Czy wystarcza wam taka odpowiedź?? @Co do tematu wyboru: Dziękuję za danie mi szansy
RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Chemik - 08-11-2012 Cytat:NIE GRAM Skoro nie grasz to po co zrobisz? #Axorio (08-11-2012, 19:49:55)Vinox napisał(a): Korzystając z okazji chciałbym poinformować że niestety, albo stety do ekipy przechodzą: Rolus w Ekipie
RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - rami90 - 08-11-2012 Co do up'a ciesze sie bardzo, napewno sie z nim zmierze. CO do wyboru, oba popieram w 100%. RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Tr4X - 08-11-2012 Dodajcie coś na tym rooku aby Sasha nie płakał XD Czekamy na main! RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Jaguar - 08-11-2012 Moglibyście obniżyć te wymogi na rajd do np. 4mlvl też od razu. Co do update to w końcu coś się dzieje.... RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Averxes - 08-11-2012 Gratuluję Olga Gratuluję Rolus ![]() Zobaczymy jak drogo będzie kosztował ten quest. RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Avlard - 09-11-2012 No w końcu ! Rook ;/ szkoda ze chara oddalem.Gratuluje legendziakowi i rolexowi )
RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - ElderSio - 09-11-2012 GRATULACJE widze że Vinox zaczoł zajmowac sie także rook'iem ;d gz RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Palldino - 09-11-2012 no no gz dla Zenka i Olgi ;d @ ciekawe co to za itensy beda ![]() @up zaczął jak juz ;p RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Chester - 09-11-2012 no no niech tylko angina przejdzie i lece robic questa ;p co do wyboru mt obstawialem tak od 1 dnia. brawo panowie ;* RE: Update - ROOK (zapowiedź)! - Szakal - 09-11-2012 O widzę że coś będzie się działo na rook. ![]() Gratulacje dla osób, które dostały się do ekipy jako MT. |