Forum Mazurski OTS

Pełna wersja: MBP Quest oraz Licytacje...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szanowni Gracze,

z ogromną przyjemnością pragnę przekazać Wam dobrą nowinę, mianowicie kończymy pracę nad MBP Quest!  Przygotowaliśmy dla Was naprawdę coś specjalnego! Myślę, że nowa odsłona MBP przypadnie Wam do gustu. Kiedy będziecie mogli go wykonać? Jeżeli nam się uda to jeszcze w dniu dzisiejszym, ale nie możemy Wam tego obiecać, dlatego, że chcemy go dopracować w 100%. Najpóźniej jutro.  W poniższych screen'ach przygotowałem dla Was przedsmak tego, co Was czeka. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni!

Jednocześnie pragniemy zaprosić Was na pierwsze licytacje domków w tej edycji! W dniu jutrzejszym tj. 29.03.2020r. między 19:00-21:00 odbędą sie licytacje. O której dokładnie? To wielka niewiadoma.. Dlatego musicie być z nami przez te dwie godziny! Wiemy, że każdy marzy o swoim kwadracie, u nas inaczej niż w Polsce, u nas jest to możliwe Big Grin

Zgodnie z regulaminem przypominamy o całkowitym zakazie sprzedaży przedmiotów, postaci oraz wszystkiego co związane z grą za PLN oraz o zakazie handlu pomiędzy serwerami. Takie osoby będą upominane, a jeżeli to nie przyniesie skutku wszystkie postacie z danego adresu ip zostaną zbanowane na okres minimum 15 dni.


Update: 29-03-2020 H19:40
- Podniesiono czar 'exura vita' o 25%


[Obrazek: iQZLqho.jpg]

[Obrazek: f1uMLqF.jpg]

[Obrazek: JWPzjTA.jpg]

Zapraszamy do Gry i życzymy wielu sukcesów!
Ekipa MazurskiOTS.